Mocne ruchy Świętego Bassu. Zagraniczne bookingi i nowy singiel to dopiero początek

Tegoroczny sezon dla kolektywu Święty Bass zapowiada się jeszcze lepiej niż poprzedni. Przed nami EPka, a także kolejne imprezy.

2sher

Jednym z zadań projektu Święty Bass, który powstał dzięki współpracy Phunk’Illa z Miłym ATZ, jest popularyzacja basowych brzmień na polskiej scenie. Duet nie tylko odpowiada za własną serię imprez, na których goszczą ciekawe postaci lokalnej, jak i zagranicznej sceny, ale też tworzą swoje bangery. Ich największy numer, jakim jest remix “Siri” od Okiego, powstały przy współpracy z @atutowym na Spotify zebrał już ponad 3 miliony otworzeń.

Wszystko to z zamiłowania do prezentowanej muzyki. Wspólna działalność Kamila i Miłosza rozwija się w niesamowitym tempie. Niecałe dwa lata temu prezentowaliśmy sylwetkę Świętego Bassu, ale od tego czasu wiele się pozmieniało. Dzięki nim cała Polska zaznaje legendarnej “czopki”. W tej podróży towarzyszyły im takie nazwy jak Notion, Conducta, Sammy Virji, Hamdi, MPH, Oppidan, Gemi czy Albzzy. Ten skład robi wrażenie, a to dopiero początek. W 2023 szykują się jeszcze mocniejsze biby, a to w towarzystwie nowej, nadchodzącej muzyki od Świętego Bassu.

emuze.me

Mocna zapowiedź EPki

Niedawno premierę miała najnowsza propozycja od Świętego Bassu i spółki, która wręcz kipi UKowymi klimatami. To za sprawą zagranicznych kolegów po feacie, którymi są Snowy i Emz, jak i producenckiej pomocy @atutowego. Sam utwór to coś, czego w Polsce zdecydowanie brakowało. Połączenie dwujęzyczne, któremu towarzyszy dobry beat, a moc podkreśla mielonka na obu dropach. Uwaga, przy pierwszym przesłuchaniu może mocno zaskoczyć. “Grimestep”, które zapowiada nadchodzącą EPkę chłopaków o nazwie “Backlog” możecie przesłuchać poniżej.

“Czopka” z mocnymi nazwami

Cieszymy się, że chłopaki doszli do momentu, gdzie na swoje biby mogą zapraszać czołówkę bassowych czy UKowych brzmień. Będąc świadkiem pierwszych imprez pod ich nazwą, które nawet nie gromadziły połowy Pragi Centrum, aż do soldoutu tej, jak i innych miejscówek przy ich następnych wydarzeniach. Lud pokochał czopkę, przez to jest popyt na większą ilość setów od chłopaków i ich spółki. Najbliższa okazja na usłyszenie Świętego Bassu będzie miała miejsce w Krakowie. 26 maja w Hyde Parku towarzyszyć będzie Drinks On Me – brytyjski gość wydający w wytwórniach takich jak Monstercat, Hexagon czy Nightbass. Bilety w cenie od 50 zł można nabyć tutaj.

ultra

To będzie jednak dopiero przygrywka do tego, co czeka fanów basowego grania w Poznaniu. Już 23 czerwca Phunk’Illowi i Miłemu ATZ będzie towarzyszyć reprezentujący Birmingham Darkzy, który miał już okazję współpracować z Sikdope’m. Specjalista od bassline’u wpada do Tamy, by celebrować początek wakacji. Wejściówki w cenie od 50 zł są dostępne pod tym linkiem.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?