Jax Jones niespodziewanie wydaje remix polskiego viralowego hitu. “Zakochałem się w tej piosence”

Pokryty podwójną platyną singiel zespołu Modelki otrzymał niespodziewany, międzynarodowy remix, za którym stoi Jax Jones.

sunrise

Nasze tegoroczne bingo ewidentnie zawodzi. Co rusz dzieją się bowiem rzeczy, których kilka miesięcy temu jeszcze byśmy nie brali pod uwagę. Cóż – symulacja, w której podobno żyjemy, ewidentnie zalicza wpadki, dzięki czemu niespodzianek w muzycznym świecie nie brak. A kolejnym na to dowodem jest nowa, house’owa wersja kawałka “Chyba że z Tobą” promowanego przez Universal Music Polska i producenta o pseudonimie Vłodarski trio Modelki.

O projekcie dowiedzieliśmy się jakiś czas temu – ale, z racji pewnego oddalenia tematycznego od tego, co na Shining Beats na co dzień umieszczamy, nie publikowaliśmy nic na jego temat. Kto wie, być może powstanie w naszym uniwersum miejsce na bardziej popowe i viralowe zjawiska. Na ten moment jednak przyszedł czas, aby odpowiednia wzmianka na łamach SB powstała. Sprawcą tego zamieszania jest Jax Jones – brytyjski DJ i producent, który w ubiegłym tygodniu odwiedził Polskę. Przy okazji odwiedzin w różnych mediach zagrał także podczas organizowanego przez Universal rooftop party (na którym notabene też byliśmy). Niemałe zdziwienie wywołało zagranie przez 36-latka swojego remiksu kawałka “Chyba że z Tobą”, który od kilku tygodni okupuje czołowe pozycje na polskim Spotify oraz powoli wdziera się do stacji radiowych. Już teraz wersja oryginalna pokryła się podwójną platyną.

kalendarz

Jax Jones remiksuje polski hit

Nagranie z imprezy szybko obiegło internet. Na naszym Facebook’u przez ostatnich 10 dni obejrzano je niemal 200 tysięcy razy. Mało tego – na będącym w naszym uniwersum koncie tiktokowym @pojtan – niemal 300 tysięcy razy. Choć zdania słuchaczy były podzielone, to ostatecznie pierwszy od pięciu lat nieanglojęzyczny numer Jaxa Jones’a został oficjalnie wydany.

ultra

@pojtan @MODELKI ON TOP ale to house? Proszę bardzo – @Jax Jones podczas imprezy @UniversalMusicPolska zagrał premierowo swój remix tego viralowego hitu. I tak – jest czekanko! #modelki #jaxjones #house #viral #warszawa #party #rooftopparty ♬ dźwięk oryginalny – pojtan

Co ciekawe, remix hitu Modelek nie powstawał jakoś bardzo długo – o czym zapewnia sam twórca. Na swoim TikToku wspominał on bowiem o tym, że utwór powstał w dużej mierze w lobby jednego z warszawskich hoteli.

Zakochałem się w tej piosence tak bardzo, że zacząłem nad nią pracować jeszcze przed spotkaniem z Modelkami. Chciałem im zrobić niespodziankę i zobaczyć ich reakcję. Remiks dokończyliśmy razem i jeszcze tego samego wieczoru wykonaliśmy go na rooftopie w Warszawie. Świetna zabawa!

Jax Jones

Spotkanie z Jaxem było niesamowite – w studiu panowała przyjemna atmosfera, Jax jest  mega pozytywnym człowiekiem, tak samo cała jego ekipa. Remiks od razu nam się spodobał, jest klubowy i daje nam poczucie, jakbyśmy byli na Ibizie.

Zuza z zespołu Modelki

Co możemy o tym kawałku powiedzieć? Z pewnością dwie rzeczy. Po pierwsze – remix jest znacznie lepszy niż osadzony w afrotrapowych klimatach oryginał. Po drugie – jesteśmy przekonani, że ten numer nieraz usłyszycie podczas wakacyjnych imprez. Aby wiedzieć, o czym tu w ogóle mowa, warto go sprawdzić. Możecie to zrobić poniżej.

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?