kontakt

Kwiecień tego roku to czas premiery długo wyczekiwanego filmu Mortal Kombat. Seria gier o tym samym tytule od lat uznawana jest za jedną z najbardziej kultowych wideobijatyk – a w ostatnich latach popularność tego tytułu jeszcze wzrosła. Twórcy filmu postanowili wykorzystać ten fakt, tworząc niezwykle hype’owaną ostatnimi czasy produkcję.

Nie jest to zresztą pierwsza adaptacja tej popularnej marki. Pod koniec lat 90. dostaliśmy dwa filmy opowiadające losy walecznych wojowników. Dziś w wielu kręgach określa się je mianem kultowych. Kultowy stał się też motyw przewodni, który pojawiał się zarówno w filmach jak i grach z tej serii.

Kultowy motyw w klimatach EDM

Teraz, w ramach premiery nowego filmu o wojownikach, zrealizowany został odświeżony motyw przewodni. Autor – Benjamin Wallfisch – nadał produkcji The Immortals nieco współczesnego sznytu. Jesteśmy niemal przekonani, że gdyby festiwale odbywały się bez żadnych problemów, z pewnością usłyszelibyśmy na nich “Techno Syndrome.

Całość można spokojnie określić mianem utworu EDM. Szczególne wrażenie robi tutaj drugi drop, który został zrobiony w dubstepowym klimacie. Jesteśmy niezwykle ciekawi, czy sam film będzie tak dobry, jak nowa wersja jego motywu przewodniego.

kontakt