kontakt

Jacek Matysiok znany jako DJ Matys to żywa legenda polskiej sceny klubowej. Ostatnie lata dla reprezentującego Śląsk DJa to ponowny skok popularności. Ma on miejsce głównie dzięki systematycznym transmisjom Mainstage oraz wrzucaniu setów z Sunrise Festival w formule Multicam – przy użyciu nagrań podesłanych od fanów.. Te drugie potrafiły zebrać nawet ponad 3 miliony wyświetleń. Teraz, na miesiąc przed kolejną edycją festiwalu, Matys udostępnia wideo z The Other Side Of The Sun, gdzie zagrał wspólnie z DJem Krisem.

Z problemami

Cała wizja multicamów powstała w 2013 roku. Wówczas Jacek z nagrań festiwalowiczów oraz ekipy filmowej, która robiła nagrania pod aftermovie, stworzył pierwszego tego typu wideo seta.

Odbiór był dobry, dlatego Matys postanowił to kontynuować przy każdym swoim występie w Kołobrzegu. W 2021 roku czterdziestodziewięcioletni DJ również postanowił skleić wideo z różnych wycinków, lecz nie obyło się bez problemów. Jak mogliśmy usłyszeć w wywiadzie dla Shining Beats i Mamry Festival, dysk, na którym miał zgromadzone wszystkie dane uległ awarii, lecz na szczęście udało się odzyskać większość danych. Ten problem znacznie wydłużył czas pracy nad multicamem, ale ostatecznie został on ukończony.

Premiera miała miejsce w niedzielę o godzinie 21. Ponad półtoragodzinny set b2b Matysa i Krisa co prawda został wcześniej już udostępniony, lecz dopiero teraz otrzymaliśmy dodającego specjalnego klimatu multicama.

Pełne nagranie znajdziecie poniżej

kontakt