Munoludy powracają! Organizatorzy największego plebiscytu muzyki elektronicznej w Polsce ogłosili nominacje

Plebiscyt, mający na celu wyłonić najbardziej warte uwagi podmioty, artystów i zjawiska na polskiej scenie klubowej, powraca!

kalendarz

Po dwóch latach przerwy powraca plebiscyt Munoludy! Organizatorzy przedstawili właśnie wszystkie kategorie i nominowanych. Tegoroczna – siódma już edycja ma być wyjątkowa. “Munoludy powracają, by jak najlepiej oddać to, jak funkcjonuje i zmienia się polska scena elektroniczna i kultura klubowa w ogólnym ujęciu” – przekonuje redakcja portalu Muno.pl.

Dwa lata przerwy dały organizatorom czas na przemyślenia i doprecyzowanie szczegółów plebiscytu. W tym czasie blisko dwieście osób debatowało o kształcie nowych Munoludów. W konsultacjach brali udział przedstawiciele klubowej branży, między innymi dziennikarze, bookerzy, menadżerowie, wydawcy, właściciele klubów czy organizatorzy imprez i festiwali. To oni nadali kształt tegorocznym kategoriom i nominacjom.

kalendarz

Głosy można oddawać w szesnastu kategoriach, z czego większość jest zupełnie nowa. Obok klasycznych kategorii dla najlepszych DJów, producentów czy klubów, powstały także takie, które przedstawiają najciekawsze inicjatywy i miejscówki. Wśród nominowanych znalazła się śmietanka polskiego undergroundu. Możecie zagłosować na ulubionych producentów house, techno czy bass, utwór i debiut roku, najciekawszą imprezę plenerową i klubową.

ultra

https://www.youtube.com/watch?v=2-kXHTUE75w

“Polska scena elektroniczna nieustannie rośnie, staje się coraz bardziej różnorodna, wielopłaszczyznowa i przez to ciekawsza. Każdy element, który ma w tym swój udział, zasługuje na to, by go wyróżnić.”

Alex Kubaczewski, redaktor naczelny Muno.pl

To wy zdecydujecie, kto zostanie uhonorowany – głosowanie odbywa się za pośrednictwem internetu. W poprzedniej edycji wzięło w nim udział ponad 66 tysięcy osób. Zwycięzców poznamy podczas gali, która – jak podają organizatorzy – będzie miała bardzo nietuzinkową formę. Szczegóły zostaną ogłoszone niedługo. Na swoich faworytów możecie zagłosować TUTAJ.

kalendarz

kalendarz

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?