Spędź majówkę na warsztatach produkcji muzyki! Wśród wykładowców Max Farenthide

Music Production Workshop odbędzie się w dniach 1-3 maja w Serocku. Zapisy trwają.

sunrise

Długi majowy weekend przed nami. Jeżeli nie macie jeszcze planów to mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia. 1 maja rusza II edycja “Music Production Workshop”, którą organizuje DJ’s Magazine. Szkolenia odbędą się w miejscowości Serock nieopodal Warszawy – nad samym Jeziorem Zegrzyńskim.

Szkolenie to 3 dni pełne pasji, muzyki, wiedzy i zabawy! Podczas warsztatów dowiecie się jak rozpocząć przygodę z tworzeniem własnych utworów. Swoje wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę przekaże Wam jeden z najpopularniejszych polskich producentów muzycznych – Max Farenthide, znany z duetu Bounce Inc.

kalendarz

Warsztaty skierowane są do wszystkich pasjonatów muzyki chcących nauczyć się produkcji, poznać narzędzia pracy, poszerzyć wiedzę oraz dowiedzieć się jak robią to najlepsi. Praca z dźwiękiem pozwala działać na wielu płaszczyznach. Jedną z jej form, jest twórcze wykorzystanie umiejętności, polegające na tworzeniu własnych aranżacji i utworów muzycznych.

ultra


Zajęcia będą odbywały się na programie FL Studio 20. Warto również wspomnieć, że każdy uczestnik warsztatów otrzyma też profesjonalne sample o wartości 500 złotych. Szczegółowe informacje znajdziedzie TUTAJ.

kalendarz

sunrise

Total
54
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?