Spotify Top 100

Na początku tego roku polska wokalistka Marta Gałuszewska zaskoczyła wielu i wydała utwór w kultowym Spinnin’ Records. “Comfort Me” stworzone wspólnie z holenderskim DJem i producentem znanym jako BLR urzekło słuchaczy na wielu płaszczyznach. Jednym z najważniejszych elementów był jednak wokal MVRT, która dała z siebie naprawdę wiele. Teraz przyszła pora na kontynuację dobrej passy i kolejne wydanie w jednej z najpopularniejszych wytwórni EDM.

Właśnie dziś ukazała się produkcja “Stay“, którą stworzyli Tungevaag oraz The Second Level. Zwyciężczyni ósmej edycji programu The Voice of Poland użyczyła swojego głosu w utworze dwóch skandynawskich producentów dodając mu więcej magii.

Polka w nieco mocniejszym wydaniu

O ile “Comfort Me” było w miarę spokojnym numerem, do którego raczej nie poskakalibyście na imprezie, o tyle “Stay” kompletnie pod tym względem się różni. Kawałek utrzymany jest w o wiele mocniejszych klimatach – ale jednocześnie w takim stylu, który ma szansę podbić stacje radiowe. Trzymamy kciuki za MVRT mając jednocześnie nadzieję, że jeszcze nieraz ujrzymy Polkę w Spinnin’ Records obok największych nazwisk.

Spotify Top 100