MYLØ wśród światowej czołówki – wystąpi podczas tegorocznej edycji World Club Dome

Twórca wiralowego singla “Sufriendo” będzie reprezentować nasz kraj podczas tegorocznej letniej edycji World Club Dome.

emuze.me

World Club Dome to jedna z największych EDMowych imprez w Niemczech. Co roku Deutsche Bank Park gromadzi nie tylko lokalnych fanów muzyki elektronicznej, ale i tych z całej Europy. Nie ma co się dziwić, gdyż każda kolejna edycja imprezy we Frankfurcie ma bogaty lineup zawierający wiele topowych nazwisk. W tym roku wystąpi również tam nasz rodak.

25 scen i 10 razy więcej artystów

Letnia edycja World Club Dome odbędzie się w dniach 9-11 czerwca i będzie to wielka celebracja dziesięciolecia wydarzenia. Podczas imprezy wystąpi 250 artystów na 25 scenach. Tak bogaty lineup zawiera wiele topowych nazwisk reprezentujących przeróżne style muzyczne. Każdy więc znajdzie coś dla siebie, czy to fan house’u, czy hardstyle’u, czy muzyki trance. Na tej najważniejszej scenie zagrają Ci najpopularniejsi artyści – a wśród nich David Guetta, Marshmello, Timmy Trumpet czy Sebastian Inogrosso.

W tym roku jeden

Niemiecki gigant w swojej historii już zapraszał polskich artystów na swoją imprezę. Przykładowo – w zeszłym roku na World Club Dome wystąpili Sikdope i Adam de Great. W tym roku również mamy swojego przedstawiciela, którym jest Miłosz Kasprzak aka MYLØ. Nie było to tak oczywiste, gdyż w oficjalnej grafice zabrakło charakterystycznego “Ø” co mogło sugerować, że chodzi o szkockiego artystę o pseudonimie Mylo. Miłosz w social mediach potwierdził jednak, że chodzi o niego i stał się kolejnym Polakiem z bookingiem na WDC. Niemały wpływ na decyzję organizatorów mógł mieć z pewnością ubiegłoroczny sukces singla “Sufriendo“. Przypomnijmy – tech house’owy kawałek z hiszpańskojęzycznym wokalem był jednym z klubowych hitów internetu, notując dzięki popularności na TikToku niemal 40 milionów odtworzeń na Spotify.

Bilety na World Club Dome są cały czas w sprzedaży. 3-dniowy karnet kosztuje 188 euro. Bilety na pojedyncze dni zaczynają się od 122 euro. Ceny nie są wygórowane, więc warto rozważyć wypad do Frankfurtu, by rozpocząć sezon letnich festiwali z przytupem.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?