kontakt

Jeżeli mówimy o najlepszych festiwalach EDM w Europie – to najczęściej mamy na myśli Tomorrowland. Jednak dużym zaniedbaniem byłoby zamknięcie się na tylko tą jedną imprezę – wszak w całej Europie odbywa się sporo wielkopowierzchniowych wydarzeń, takich jak przykładowo Parookaville czy Untold Festival (bilety do kupienia na travelfest.pl z kodem rabatowym SBEATS), a także holenderskie Mysteryland, które przykuwa uwagę wysokiej jakości line-upem, czy licznymi scenami, które wyglądają naprawdę efektownie i wyróżniają się na tle opraw wielu innych festiwali.

Kolejna edycja jednego z najstarszych tanecznych festiwali w Europie (pierwsza edycja odbyła się w 1993 roku!) będzie mieć swoje miejsce w festiwalowym kalendarzu w tym samym slocie, co Creamfields – a więc przedostatni weekend sierpnia. Na aż jedenastu scenach zamelduje się czołowy pakiet gwiazd muzyki tanecznej. Wśród potwierdzonych artystów widnieją m.in. Dimitri Vegas & Like Mike, Nicky Romero, Dillon Francis czy Martin Garrix; zaś swój showcase zaprezentują tacy artyści, jak Diplo (Mad Decent), Sunnery James & Ryan Marciano (Sexy By Nature), a także uznane marki w branży klubowej – Beatport i Q-Dance.

Jest to oczywiście zaledwie ułamek atrakcji, które czekają wszystkich fanów EDM w miejscowości Floriade między 23 a 25 sierpnia. Pełny line-up znajdziecie na oficjalnej stronie Mysteryland.

kontakt