Mysteryland powraca i ogłasza lineup składający się z ponad 300 artystów

Po dwuletniej przerwie na holenderską mapę festiwali powraca festiwal Mysteryland. Organizatorzy ogłosili właśnie pełny lineup.

sunrise

Mysteryland to nie tylko jedna z największych imprez w Europie – holenderska marka znana jest praktycznie na całym świecie. Wszystko dzięki budowaniu przez lata swojej renomy. To właśnie w Holandii odbywa się jedna z najważniejszych imprez kończących letni sezon eventowy. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku impreza powróci po pandemicznej przerwie.

Bogaty lineup

Jak przystało na jedną z najważniejszych imprez na eventowej mapie fanów muzyki elektronicznej, lineup jest bogaty i różnorodny. Swoje tematyczne sceny mają między innymi Q-Dance, Sunnery James & Ryan Marciano (Sexy by Nature), Oliver Heldens (Heldeep Records) czy Carl Cox. Nie brakuje oczywiście sceny z muzyką trance oraz tej najważniejszej – Mainstage. To właśnie tam zagrają największe gwiazdy, a wśród nich znajdują się między innymi DJ Snake, Paul Kalkbrenner, Alan Walker czy ACRAZE. Ostatniego dnia imprezy jest jeszcze jeden headliner, który będzie ogłoszony za jakiś czas. Można przypuszczać, że będzie to Hardwell, lecz na potwierdzenie trzeba jeszcze oficjalnie poczekać. Wszystkich ogłoszonych dotychczas artystów można zobaczyć na stronie eventu.

kalendarz

Bilety jeszcze w sprzedaży

Mysterland 2022 odbędzie się w dniach 26-28 sierpnia. Bilety na to wydarzenie są wciąż w sprzedaży, choć nie we wszystkich opcjach. Standardowe bilety na samą sobotę oraz weekendowe zostały już wyprzedane. W sprzedaży pozostały jedynie wejściówki VIP, karnet z campingiem oraz pojedynczy na niedzielę. Te można zakupić tutaj.

kalendarz

kalendarz

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?