Mysteryland ujawnia pełny lineup swojego 30-lecia. 22 sceny i ponad 300 artystów!

Największy elektroniczny festiwal w Holandii obchodzi w tym roku 30-lecie. Przed Wami pełny lineup Mysteryland 2023.

sunrise

Najstarszy festiwal muzyki elektronicznej w tym roku świętuje swoje 30. urodziny. Mysteryland będzie jednym z ostatnich dużych wydarzeń outdoorowych tego lata w Europie. Tak jak miało miejsce podczas poprzedniej edycji, o pełnym składzie imprezy dowiadujemy się w jednym momencie. Mysteryland w dniach 25-27 sierpnia ugości na 22 scenach ponad 300 artystów. Wśród nich reprezentanci szerokiego spektrum różnych gatunków. Jakie nazwiska zawitają do Hoofddorp w Holandii? O tym dowiecie się poniżej.

Na czele Mainstage

Główna scena imprezy takiego wymiaru wręcz gwarantuje artystów z najwyższej półki. W lineupie Mainstage znajdziemy takie aliasy jak Alesso, James Hype, MEDUZA, Claptone i nie tylko. Najgrubsze ryby zostawiono na weekendowe zamknięcie scen. W sobotę za to będzie odpowiadać Timmy Trumpet, zaś w niedzielę – Hardwell.

kalendarz

Techno dla każdego

Duża popularność techno wymaga wypełnienia zapotrzebowania. Mysteryland stoi na wysokości tego zadania. Jedna ze scen festiwalu zostanie przejęta przez wytwórnię Adama Beyera – Drumcode, gdzie zagrają między innymi Joris Voorn czy HI-LO. Twardsza odmiana gatunku zaistnieje dzięki debiutującej przestrzeni od Nachtcollege. To tam wybrzmi hard techno w wykonaniu takich postaci, jak DIØN, Køzløv czy Cynthi Spiering. Mocniejsze klimaty będą miały miejsce również na Adonis Stage, na której będzie czekać specjalny set b2b w wykonaniu DJ Bone & Dave Angel.

kalendarz

Szerokie spektrum hardów

Holenderska impreza tego formatu bez hard dance’u się nie obędzie. Fani tych brzmień swoje muzyczne potrzeby zaspokoją na scenach sygnowanych legendarnymi markami – Q-dance oraz Thunderdome. Pierwsza z nich ugości między innymi Sub Zero Project, Da Tweekaz, Warface czy Headhunterz. Na drugiej nie zabraknie specjalnych występów od Cryogenica oraz Drokza, którzy będą świętować 30-lecie Mysteryland.

Bogactwo gatunkowe

Mysteryland nie ogranicza się do kilku scen tematycznych. W holenderskim Hoofddorp nie zabraknie również przestrzeni dla trance. Paul van Dyk, Ben Nicky i Laura van Dam pojawią się na scenie Trance Energy.

sunrise

W programie imprezy nie zabraknie też miejsc, w których usłyszymy takie gatunki jak latino, hip-hop, dancehall, R&B i afro. Prócz tego na terenie festiwalu nie zabraknie nietypowych miejsc do zabawy. Psychodeliczna farma albo tor wrotkarski na szczycie piramidy? Takie rzeczy tylko w Holandii.

Campowicze mają lepiej

Osoby, które zdecydują się nocować na campingu Mysteryland nie tylko będą mieli blisko na imprezę, ale też zyskają możliwość uczestnictwa w ekskluzywnych występach. W piątek za deckami na campie staną Joel Corry i Marten Hørger. Za to w pierwszy dzień weekendu odbędzie się specjalne afterparty. Wtedy dla campowiczów specjalnie zagrają GORDO, Mau P, Horse Meat Disco i nie tylko.

Bilety już w sprzedaży

Weekendowa wejściówka na Mysteryland to koszt około 800 zł (169,5 euro). Dla osób, które zdecydują się na nocleg na terenie imprezy, karnet Camping + Weekend Ticket wyniesie ponad 930 zł (199,5 euro). Dostępne są również bilety jednodniowe w cenie od około 390 zł (84 euro) oraz opcje premium. Bileteria umożliwia rozłożenie zakupy na raty przez platformę Klarna. Wszystkie informacje – w tym pełny lineup- dostępne są na stronie imprezy.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?