Mysteryland odbędzie się jeszcze tego lata! Zielone światło dla holenderskiego festiwalu

Luzowanie obostrzeń przez holenderski rząd pozwala na zorganizowanie w pierwotnym terminie tegorocznej edycji Mysteryland.

sb

Branża muzyki elektronicznej nie lubi nudy – po okresie przestoju spowodowanego pandemią koncerty ruszają pełną parą. Na początku w Azji i Stanach Zjednoczonych, ale powoli dochodzi do tego również Europa.

Obecnie praktycznie codziennie poznajemy decyzje odnośnie kolejnych festiwali. Jedne przenoszą się na przyszyły rok, inne robią wszystko, żeby odbyć się jeszcze w tym sezonie. Do tej drugiej grupy należy Mysteryland, który odbędzie się jeszcze tego lata. Wydarzenie będzie mieć miejsce w dniach 27-29 sierpnia. Decyzja twórców eventu związana jest z planowanym na końcówkę czerwca zniesieniem niemalże wszystkich obostrzeń w materii imprez masowych.

Na social mediach organizatorów możemy znaleźć takie oto oświadczenie.

Mamy dla Was ekscytującą wiadomość!

W ostatnich miesiącach mocno zaangażowały się nasze władze krajowe i samorządowe. Przy obecnej sytuacji dotyczących dużych eventów wszystkie światła są zielone do końca sierpnia. Oznacza to, że Mysteryland odbędzie się tego lata!

Nie możemy wyrazić, jak bardzo jesteśmy podekscytowani tym, że znowu możemy się spotkać oraz tym jak wszyscy inni kupują lub zachowują bilety. Wasza miłość i zaufanie nas napędza, nie możemy się doczekać powrotu w sierpniu!

Dla tych którzy jeszcze nie mają biletów: zostały tylko bilety niedzielne i pakiety podróżne, ale zaczynają się kończyć!

Mysteryland

Polacy na żółtej liście

Warto dodać, że od 10 czerwca nasz kraj znajduje się na holenderskiej żółtej liście. W związku z czym podróżując z Polski do Holandii znosi się konieczność testowania oraz zalecenie dziesięciodniowej izolacji.

Co prawda na ten festiwal nie ma już praktycznie biletów, ale wciąż jest to naprawdę dobra wiadomość.

sb

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?