Dobra dawka elektroniki w galerii sztuki. Nowy event na Śląsku jeszcze w tym miesiącu

Końcówka lipca w Tychach będzie naprawdę gorąca. 27 lipca w Tichauer Art Gallery wybrzmi bowiem dobra elektronika.

sunrise

Muzyka elektroniczna wchodzi na salony, a kolejne inicjatywy tylko to potwierdzają. Całkiem niedawno opowiadaliśmy na naszych łamach o wydarzeniu zorganizowanym w poznańskiej operze, które zdaje się być jednym z elementów większego trendu. Potwierdza to kolejna inicjatywa, tym razem pochodząca z południa Polski. Pod koniec lipca w Tichauer Art Gallery w Tychach wybrzmi niekomercyjna elektronika – a to za sprawą kolektywu Mystic Events, który odpowiedzialny był za ubiegłoroczny Mystic Park Festival, zorganizowany na Kręgach Tanecznych w Parku Śląskim. Tak, tych Kręgach Tanecznych.

Underground kwadrans od Katowic

Podobnie jak wtedy, tak i wówczas organizatorzy stawiają na brzmienia dla bardziej wymagającego słuchacza. Widać to zarówno po gatunkach, które tam usłyszymy, jak i po liście artystów, na której próżno szukać komercyjnych postaci. 27 lipca na Mystic Dance Music Alternative Festival wystąpi dwóch headlinerów. Pierwszy z nich to David Vunk, holenderski DJ i producent reprezentujący w głównej mierze brzmienia dark electro i italo disco. Drugi zaś – a w zasadzie druga – to Jennifer Cardini. Urodzona w Monako DJka zgrabnie obraca się na pograniczu house’u, techno i minimalu, grając w wielu renomowanych miejscach, a także mając na koncie występ na festiwalu Tomorrowland.

kalendarz

Na tym oczywiście lineup się nie zamyka. Na głównej scenie, położonej wewnątrz budynku, wystąpią także LuLu Malina, Basteq i Sassafras Tree. Będzie także druga przestrzeń, która poświęcona będzie klimatom techno. W plenerowym anturażu przede wszystkim zaprezentuje się Loktibrada, dobrze znana na słowackiej scenie postać mająca już wieloletnie doświadczenie w graniu brzmień undergroundowych. Osadzonego w progresywnym soundzie opening seta zagrają Czapińscy, a oprócz nich swoje występy zaprezentują jeszcze Sedate, Pyotrek oraz Sickdat.

kalendarz

Oprócz muzycznych wrażeń, dostępna będzie także strefa chillu, strefa gastro, a także warzone pod tym samym adresem kraftowe piwo Tichauer. Na korzyść osób, którym trunek ten spodoba się za bardzo, gra lokalizacja miejsca imprezy – a ta położona jest trzy minuty piechotą od stacji kolejowej Tychy. Stamtąd w kwadrans można przetransportować się do centrum Katowic.

Mystic Dance Music Alternative Festival – bilety

Obecnie dostępna jest druga pula biletów w cenie 129 zł. Po wyprzedaniu do sprzedaży trafią wejściówki w cenie 150 zł. Swój egzemplarz możecie nabyć pod tym linkiem. A jeśli szukacie większej ilości informacji na temat imprezy, to warto sprawdzić facebook’owe wydarzenie.

sunrise


foto: vtne

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?