Na nasze 5. urodziny to my rozdajemy prezenty. Tym razem bilety na Sziget Festival 2023

David Guetta, Florence + The Machine, Billie Eilish, Tale Of Us, Diplo, M83, Reinier Zonneveld i nie tylko na nasz koszt? Da się zrobić!

PDC

No nie będziemy ukrywać – tego się nie spodziewaliśmy. FEST Festival w tym roku się nie odbędzie, i na to wygląda, że nie odbędzie się już nigdy. Szkoda – i to nie tylko dlatego, że naprawdę polubiliśmy tą imprezę. Całkiem niedawno wszak z okazji naszych 5. urodzin rozdawaliśmy wejściówki na to wydarzenie. Cóż, nie udało się – ale postanowiliśmy poszukać alternatywy dla tych, którzy w najbliższy weekend nie mają co ze sobą zrobić. I udało się znaleźć coś naprawdę ciekawego.

W dniach 10-15 sierpnia w Budapeszcie na Węgrzech odbywać się będzie Sziget Festival. Lineup wydarzenia naprawdę imponuje – tegorocznymi headlinerami są bowiem Billie Eilish, Florence + The Machine, David Guetta, Imagine Dragons, Lorde oraz Macklemore. Oprócz nich wiele atrakcji dla fanów niemal każdego wiodącego gatunku na scenie muzyki rozrywkowej. Sporo dostaną także fani EDMu – swoje sceny będą mieć między innymi hardowy Q-Dance, basowy Rampage, związane z kulturą techno Awakenings, a także chociażby Diplo ze swoją wytwórnią Higher Ground. Na oddzielnej scenie będą z kolei rządzić klimaty techno i melodic. W ubiegłym roku byliśmy tam i wiemy, że jest po co jechać na Węgry – i tak się składa, że możemy wam w tym pomóc!

emuze.me

Mamy dla Was karnety na Sziget Festival 2023

Mamy do rozdania trzy pojedyncze karnety na wszystkie sześć dni Sziget Festival 2023. Karnet obejmuje możliwość rozstawienia własnego namiotu. Aby mieć szansę na zapewnienie sobie alternatywy dla odwołanego FESTa po kosztach (karnety chodzą obecnie w polskiej sprzedaży po 1745 zł), należy:

  • obserwować nasze konto na Instagramie (@shiningbeats)
  • udostępnić post na swoim insta stories i oznaczyć konta @shiningbeats
  • napisać w komentarzu, na którego z artystów z lineup’u Sziget Festival 2023 czekasz najbardziej

Swój udział można zgłaszać do 7 sierpnia do godziny 12:00. Tego samego dnia ogłosimy wyniki. Prosimy o przemyślane branie udziału. Regulamin znajdziecie pod tym linkiem.

PDC

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?