Włoski Nameless Festival świętuje 10-lecie naprawdę różnorodnym lineup’em

Taneczna elektronika i włoski rap spotykają się w jednym miejscu na Nameless 2023. Ponaliśmy już sporą część lineup’u imprezy.

sunrise

Planując wyjazd na letni festiwal, często zawężamy nasz wzrok do polskich imprez, bądź wydarzeń organizowanych u naszych sąsiadów. Niekiedy bierzemy pod uwagę gigantów sceny, czyli imprezy marek Tomorrowland czy Ultra. Jednak to nie wszystko – z początkiem czerwca dla fanów elektroniki czeka dobra zabawa w okolicach jeziora Como we Włoszech. Właśnie jesteśmy po trzeciej fazie ogłoszenia lineupu festiwalu Nameless. Wśród tej listy znalazły się wielkie kąski sceny elektronicznej i nie tylko. Czego możemy oczekiwać po imprezie na północy Italii? O tym przekonacie się poniżej.

Naczelne sloty

Do 10. edycji imprezy zostało jeszcze kilka miesięcy, a już na ten moment lineup wygląda zachęcająco. W dniach 2-4 czerwca na Nameless nie zabraknie czołowej reprezentacji sceny. To wszystko na czele z Hardwellem, Skrillexem, Oliverem Heldensem, GORDO i Paulem Kalkbrennerem.

kalendarz

Na liście widnieje przedstawiciel mrocznych house’owych brzmień kryjący się pod aliasem Malaa oraz nowego wcielenia Maurice Westa, które podbija światowe parkiety – Mau P. Nie mogło zabraknąć też artystów znanych z radiowych rozgłośni, czyli francuskiego składu w postaci duetu Ofenbach i Hugela. Nameless stawia nie tylko na najgłośniejsze nazwy. Do składu dołączyła też Capozzi – podopieczna wytwórni Confession.

kalendarz

Łagodnie i ostro

Impreza przy jeziorze Como jest interesującą destynacją dla fanów brzmień house w różnym wydaniu. Przyjemne granie zapewnią nam Chris Lake, Dom Dolla, Sonny Fodera oraz Biscits. Mocniejsze uderzenie dotrze za pośrednictwem setów od Maraudy, Kayzo, Automhate i gladde paling. BPMy poza skalę będzie wybijał Vieze Asback.

Organizatorzy czerwcowego wydarzenia nie mogli na swojej liście pominąć lokalnych gwiazd sceny. Włoską scenę na ten moment reprezentują Merk & Kremont, Edmmaro oraz Il Pagante. Mniej komercyjne nurty będą serwować Giorgia Angiuli oraz Luca Agnelli. Istną wisienką na tym torcie jest natomiast Benny Benassi.

sunrise

Nie tylko elektronika

Nameless zwraca uwagę na trendy. W lineup’ie imprezy, która głównie kojarzy nam się z elektronicznymi gwiazdami, od jakiegoś czasu znajdziemy reprezentantów innych brzmień, w tym rapu, który popularny jest niezależnie od szerokości geograficznej. Na początku czerwca, w przerwie od elektronicznych doznań, można mieć szansę zapoznania się z lokalną reprezentacją gatunku (Beatrice Quinta, Ernia, Geolier, Icy Subzero, Kid Yugi, LA SAD, M¥SS KETA, Neima Ezza, Olly, Salma, VillaBanks). Rapowej części lineup’u przewodzić będą zagraniczne postaci – Tokischa oraz 070 Shake. Popowym, włoskim wsparciem będą Mara Sattei i Hu.

Nameless 2023 – bilety

Za trzy dni zabawy podczas Nameless przyjdzie nam zapłacić około 560 zł w II puli (119 euro), a w III – ok. 605 zł (129 euro). Na ten moment włosi nie oferują jednodniowych wejściówek. Jednak jest opcja dla osób, które chcą poczuć się jak VIP. Taki bilet kosztuje lekko ponad tysiąc złotych (229 euro). Płacąc prawie dwa razy więcej zyskujemy pakiet akcesoriów sygnowanych marką festiwalu, osobne wejście na imprezę, dostęp do Areny VIP, cateringu i nie tylko. Więcej na stronie organizatora.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?