Nicky Romero

Nicky Romero, EDX oraz… Vintage Culture na jednym tracku. Oto deepowe “Out Of Control”

Nicky Romero, EDX oraz Vintage Culture prezentują najnowszy deep house’owy utwór zatytułowany „Out Of Control”.

sunrise

Nicky Romero przez długi czas był (i jest nadal) mocno kojarzony z progressive house’owymi brzmieniami. W ostatnim czasie Holender zdecydował się jednak obrać inny kierunek w kontekście tworzenia swoich produkcji. W zdecydowanej większości jego ostatnich utworów królują nieco bardziej klubowe klimaty. Utwory takie jak „So Much Love” czy najnowsza EPka „Perception”, są najlepszym tego przykładem. Nicky jednak nie zatrzymuje się i łączy siły ze szwajcarskim producentem włoskiego pochodzenia, znanym jako EDX.

Pierwsza kolaboracja…

Out Of Control” jest pierwszym trackiem, w którym procesie tworzenia wzięli udział Nicky RomeroEDX oraz… Vintage Culture! Co prawda brazylijski producent nie widnieje bezpośrednio w komórce artystów, lecz znajduje się on w creditsach utworu. Słuchając tej produkcji, można z łatwością usłyszeć kilka charakterystycznych dźwięków od twórcy „In The Dark”. „Out Of Control” obarczone jest wyjątkowym deep house’owym klimatem, który z pewnością spodoba się wielu osobom. Szczególnie ciekawy i wpadający w ucho jest efekt przed drugim dropem.

kalendarz

Oryginalna wersja

Track ten czekał na oficjalny release ponad półtora roku. Patrząc po niektórych produkcjach holenderskiego producenta, mogliśmy się spodziewać, że w kawałku zajdzie kilka zmian. Oryginalna wersja zagrana między innymi na Tomorrowland Around The World zawiera lekko zmodyfikowany pierwszy drop i parę innych elementów. Nie jest to jednak tak bardzo zmieniony utwór, jak w przypadku „Dynamite”.

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?