Nicky Romero już wkrótce z nowym materiałem. Wspólne utwory z Teamworx i W&W!

W 2018 roku holenderski producent wykazał się wieloma ciekawymi singlami. Ten rok także zapowiada się dobrze – Nick szykuje sporo nowej muzyki!

kalendarz

Nicky Romero, dzięki zbudowanej przez ostatnie lata popularności, oprócz produkcji muzyki ma jeszcze trochę zajęć – wszak Holender totały bywalec największych festivali na świecie, głównodowodzący wytwórni Protocol Recordings, a także prowadzący od kilku lat cotygodniowy podcast o nazwie Protocol Radio. Jednak najważniejsza w tej branży jest właśnie produkcja muzyki – a pod tym względem Nick nie próżnuje.

Już trochę temu drogi tego pana zeszły się z izraelskim duetem Teamworx, który swoją przygodę rozpoczął w roku 2012 – kiedy to Ben i Saar poznali się podczas studiów muzycznych. Ich unikatowy styl zwrócił uwagę szefa Protocol – i dzięki temu panowie wydali w labelu twórcy “Toulouse” kilka utworów, wśród których nie sposób nie wymienić propozycji z września 2017 roku – jest nim numer “Champion Sound“, który Izraelczycy wyprodukowali wraz z Nicky’m. Była to solidna dawka dobrego Groove’u, sprawującego się idealnie na klubowych imprezach, a w szczególności podczas festiwali.

emuze.me

Jeśli komuś brakuje takich brzmień, to z tego miejsca uspokajamy – już wkrótce możemy się spodziewać follow-up‘u do tego tracka – całkiem niedawno duet Teamworx opublikował na swoim Insta Story krótki filmik, przedstawiający fragment nowego utworu, produkowany w holenderskim studiu labelu Protocol.

Niestety – daty wydania nie znamy zarówno tutaj, jak i w przypadku wspólnej kompozycji Nicky’ego i duetu W&W. Tym razem mowa jednak o festiwalowym Progressive House‘ie, który – co by nie mówić – naprawdę przypada nam do gustu! Całkiem niedawno producent zagrał seta podczas audycji w holenderskiej rozgłośni SLAM! – jeden z utworów jest przypisywany tej trójce producentów.

ultra

Co ciekawe – ripy szybko są usuwane z YouTube, a owe usuwanie dzieje się na zlecenie… Protocol Recordings. Wiemy więc, gdzie ta produkcja zostanie wydana. Nie wiemy za to – tak, jak wspomnieliśmy wyżej – kiedy możemy się tego numeru spodziewać w pełnej wersji w naszych głośnikach. Możemy domniemywać jednak, że z racji skrupulatnego usuwania przez label Nicky’ego ripów tego utworu, premiera czeka tuż za węgłem!

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?