nitrous_oxide_label

Nitrous Oxide otwiera własny label! Posłuchajcie pierwszego wydania z Oxidised

Polska legenda sceny trance – Nitrous Oxide – po wielu latach na scenie otwiera własną label! Pierwszy utwór Oxidised jest już dostępny.

PDC

Mamy na naszej polskiej scenie muzyki Trance wielu producentów, którzy są dla nas prawdziwym powodem do dumy. Jednym z nich jest Krzysztof Prętkiewicz występujący na co dzień pod aliasem Nitrous Oxide. Ten pan wydawał w legendarnym labelu Anjunabeats w czasach, gdy jeszcze wielu z nas na chleb mówiło “bep”. Teraz Krzysiek po wielu latach wydawania na obczyźnie postanowił pójść na swoje. Poznański artysta otworzył swoją własną wytwórnię o nazwie Oxidised!

Witajcie fani trance’u! Po 20 latach produkowania muzyki elektronicznej i po ponad 15 latach na scenie trance w końcu postanowiłem spełnić jedno z największych marzeń – otworzyć własny label. Więc oto jest! Mój nowy projekt – Oxidised. Ideą tej wytwórni jest dzielenie się moją pasją do trance, ale także danie sobie całkowitej swobody w wypuszczaniu muzyki, którą kocham, bez żadnych ograniczeń do współczesnych trendów, gatunków itp.

– Nitrous Oxide

Pierwsze wydanie nosi nazwę “Kyoto” i jest dostępne w dwóch wersjach – Original Mix oraz Dub Mix. Utwór można już zakupić w sklepie Beatport, ale również można usłyszeć na portalach streamingowych. Więcej na temat debiutanckiego release’u swojego labelu nakreślił sam zainteresowany.

emuze.me

Zacznijmy od ‘Kyoto’, które jest pierwszym wydaniem wytwórni. Śmiało mogę powiedzieć, iż jest to kwintesencja euphoric/melodic trance’u, który doskonale rezonuje z moją duszą. Podczas produkcji tego utworu byłem bardzo emocjonalny, podskakując na krześle w studiu z podniesionymi rękami i krzycząc „wohooo” (prawdopodobnie znasz to uczucie) mając jednocześnie łzy w oczach… Dźwięki te przynoszą mi wiele dobrych wspomnień z wczesnych lat mojej kariery producenckiej/DJ-skiej i mam nadzieję, że zbudujesz swoje własne piękne wspomnienia podczas grania / słuchania tego utworu w klubach lub na festiwalach. na festiwalach. Naprawdę nie mogę się doczekać testów na moich nadchodzących koncertach. Czekajcie na więcej takiej muzyki! Z Oxidised przyniosę Ci muzykę wysokiej jakości, aby stworzyć piękne i niezapomniane chwile.

Nitrous Oxide

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?