Nogun kontynuuje wysoką formę w nowym tracku. Mix latynoskiego vibe’u z klimatem g-house

Klaudiusz Brzozowski aka Nogun zaprosił do stworzenia swojego nowego tracka… zupełnego debiutanta. I, co ważne, wyszło to naprawdę ciekawie!

kalendarz

Polska scena muzyki elektronicznej daje radę – i coraz częściej udowadniają to ci młodsi twórcy. Kiedy wielkie marki robią sobie wolne i czekają z największymi sztosami na “lepsze czasy”, ci mniej znani pracują tym ciężej, by zbudować swoją markę. Jedną z osób, które do tego opisu pasują jak ulał, jest Klaudiusz Brzozowski aka Nogun, który właśnie wydaje swój kolejny utwór. Tym razem do współpracy został zaproszony… debiutant.


Debiutant

O ile Nogun’a część z was może kojarzyć (chociażby z naszej strony internetowej), to dla wielu postać SPLT jest zupełnie anonimowa. Spieszymy więc z pomocą – za projektem stoi dwudziestodwuletni Patryk Stachowski, który obecnie mieszka w Holandii. Produkcją muzyki zajmuje się od niedawna i utwór “Baila” to jego wydawniczy debiut.

emuze.me

Znałem twórczość Nogun’a od jakiegoś czasu. Stale obserwowałem jego kolejne wydania, które spodobały mi się na tyle że postanowiłem wysłać mu jedno ze swoich demek na którymi pracowałem. Klaudiusz postanowił wziąć mój zarys na warsztat. Tak zaczęła się współpraca nad numerem “Baila”.

Patryk Stachowski aka SPLT

Panowie prywatnie znają się już ponad dwa lata, lecz dopiero teraz połączyła ich droga produkcyjna. “Baila” to połączenie latynoskiego klimatu z g-housowym drop’em. Utwór został wydany nakładem polskiej wytwórni Divine Selection, której notabene właścicielem jest Klaudiusz.

Najnowszy utwór Noguna i SPLT możecie odsłuchać poniżej.

emuze.me

ultra

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?