Noisecontrollers szykuje specjalną imprezę z okazji… wydania dwustu utworów!

Noisecontrollers swój 200. release zamierza świętować z wielką pompą. Z tej okazji pod koniec roku w holenderskim Tilburgu odbędzie się specjalna impreza.

silesia beats

Noisecontrollers to jedna z najbardziej znanych postaci hardstylowej sceny. Projekt, który do 2013 roku był duetem może się poszczycić naprawdę obfitą dyskografią. Bas Oskam, będący spadkobiercą swojej wspólnej pracy realizowanej z Arjanem Terpstrą, w najbliższym czasie wyda swój dwusetny utwór. Z tej okazji Holender planuje urządzić specjalną imprezę, na której wystąpi wraz ze swoimi przyjaciółmi.

Bas już jakiś czas temu ogłosił, że pracuje nad jubileuszowym wydaniem. Rozpoczęło się już nawet odliczanie do dwusetnej produkcji. Jego najnowsze wydanie “Shine” jest 198. produkcją, jaka ujrzała światło dzienne pod szyldem Noisecontrollers. Do okrągłej liczby brakuje już niewiele, dlatego warto śledzić ten wątek, szczególnie że artysta w wyjątkowy sposób zamierza celebrować tę wyjątkową chwilę.

jay_cluss

Po wydaniu prawie 200 utworów sztuka tworzenia niesamowicie wpływa na moje życie i jest dla mnie całym światem. Zdecydowanie nie przestanę i w najbliższych miesiącach pojawi się o wiele więcej… wstrząśniemy światem hardstyle!

Noisecontrollers

Już 28 grudnia w Tilburgu odbędzie się specjalny event, na który Bas zaprasza swoich fanów i przyjaciół, by uczcić tą wyjątkową chwilę. Wśród gwiazd, jakie Noisecontrollers zaprosił, znajdują się między innymi Bass Modulators czy Wildstylez, który już tej jesieni wystąpi na I AM HARDSTYLE Poland. Będzie też miła niespodzianka dla starych fanów Holendra, gdyż na zakończenie imprezy wystąpi on jako Kasparov, wracając na chwilę do swojego projektu w klimatach hardcore.

ultra

Poniżej prezentujemy wszystkich artystów, którzy wystąpią na Noisecontrollers & Friends Celebrate NC200.

Lineup
Noisecontrollers
Wildstylez
Bass Modulators
Audiotricz
Devin Wild
NCBM
Kasparov
MC Tellem

silesia beats

Niewielu artystów może pochwalić się aż tak bogatą biblioteką oficjalnie opublikowanych utworów – okazja więc do świętowania nie lada. Mamy nadzieję, że jubileuszowe wydanie będzie naprawdę wyjątkowe i dorówna otoczce, która jemu towarzyszy.

kalendarz

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?