Spotify Top 100

Polscy producenci EDM są obecnie w bardzo interesującym położeniu względem innych krajów. Co prawda nadal nie jest to może Holandia albo Francja, jednak z roku na rok nasi rodzimi twórcy wyrabiają sobie coraz lepszą pozycję. Collaby z wielkimi gwiazdami oraz wydania w dużych wytwórniach są już codziennością. Nie zapominajmy też o oficjalnych remixach dla popularnych artystów. Jednymi z polskich twórców, którzy akurat w tej kwestii mają dużo do powiedzenia jest duet Catz N Dogz. Panowie po raz kolejny powracają z własną interpretacją utworu zagranicznej gwiazdy.

Tym razem Grzegorz i Wojtek wzięli na warsztat utwór amerykańskiego producenta Noizu. Muzyk na początku swojej kariery tworzył mocno bass house’owe rzeczy, wydając w wytwórniach takich jak Confession czy Insomniac. Ostatnio jednak skręcił mocno w stronę house’owych i techowych brzmień. Prawdziwym strzałem w dziesiątkę okazał się bardzo wakacyjny kawałek “Summer 91 (Looking Back)“, który na Spotify przekroczył już 7 milionów odsłuchów. To właśnie za ten numer zabrali się Polacy z duetu Catz N Dogz.

Interpretacja rodzimego duetu jest bardziej zorientowana na tech house – co ukazuje nieco inną odsłonę tego naprawdę słonecznego utworu. Polską wersję house’owego hitu ostatnich tygodni możecie sprawdzić poniżej.

Spotify Top 100