kontakt

Nareszcie! Właśnie to jedno słowo wypowiedział w końcu każdy mieszkaniec malowniczej Norwegii. Kraj ten od dłuższego czasu zmagał się z mocnymi ograniczeniami dotyczącymi imprez, a w szczególności festiwali. To właśnie poprzez narzucone obostrzenia organizatorzy dużych wydarzeń mieli praktycznie związane ręce. Na szczęście – po prawie 561 dniach ograniczeń – tamtejszy rząd zlikwidował panujące obostrzenia, praktycznie wszystkie za jednym zamachem. Od 25 września obywatele spragnieni wrażeń i imprez mogą swobodnie w nich uczestniczyć.

Dzikie tłumy w klubach

Jeden z bardziej rozpoznawalnych klubów w Oslo Blå świętował do białego rana wielkie otwarcie po powrocie. W poście w mediach społecznościowych klub skomentował, że ponowne otwarcie było „znacznie bardziej dzikie, niż mogliśmy marzyć”.

Drugi klub, Jaeger, działał przez część lockdownu z odpowiednimi wytycznymi i ograniczeniami, ale po pełnym otwarciu zdecydował się na emocjonalny wpis.

“Widzimy się na parkiecie”: proste słowa na powitanie, którego my w Jaeger używamy od niepamiętnych czasów. Używany nonszalancko i impulsywnie stracił prawie całkowicie na znaczeniu do czasu, gdy wybuchła pandemia. Do tego stopnia, że ​​wydaje się, że uznaliśmy to za rzecz oczywistą. Po dwóch latach niemożności wypowiedzenia tych słów, nie można lekceważyć ciężaru, jaki niosą dzisiaj i sprawia nam wielką przyjemność, że możemy Ci powiedzieć… „do zobaczenia na parkiecie”.

Jaeger

Dobrze wiemy, jak to jest uczestniczyć w imprezie po takim czasie. Z pewnością jest to świetne uczucie, w dodatku dużo bardziej docenia się zwykłe wyjścia do knajpy.

kontakt