not.me

NOT.ME zaczyna rok z impetem. Długo wyczekiwany debiut w labelu Don Diablo!

Kolejny młody polski producent zawitał do międzynarodowego labelu. Tym razem jest to Martin Witek aka NOT.ME.

PDC

Ostatnie dni w wykonaniu młodego polskiego producenta NOT.ME są niezwykle owocne. Jeszcze pod koniec ubiegłego roku Martin Witek zawitał do sublabelu Future House Music, gdzie wydał swój utwór “Dancing”. Teraz po kilku miesiącach oczekiwań wydaje swój numer w wytwórni, za którą odpowiada Don Diablo.

Utwór “No Doubt” nie jest typowym future house’owym numerem, które kojarzy się z wytwórnią Holendra. Produkcja odzwierciedla styl NOT.ME, czyli agresywny tech-house, o czym zresztą wspominał na naszych łamach sam twórca przy okazji poprzedniego singla.

emuze.me

“No Doubt” to pełen energii tech house, który jest powiewem świeżości w Hexagonie. Na ten moment był już grany w topowych stacjach radiowych jak SLAM! czy BBC Radio 1, a sam Don zapewne jeszcze kilka razy zagra go podczas swoich występów.

Martin Witek aka NOT.ME

To będzie jego rok

Wydanie w Generation Hex to spory krok w przód dla młodego producenta z Polski. Zresztą – już na początku roku w naszym zestawieniu młodych talentów z Polski wskazywaliśmy na to, że Martin może nieźle namieszać na scenie muzyki elektronicznej. Patrząc na to, jak ten rok młody Polak rozpoczął, jesteśmy przekonani że najbliższe 12 miesięcy będzie przełomowym czasem w jego karierze. Dwudziestotrzylatek ma bardzo ambitne plany by powrócić do Hexagonu, ale i zawitać do innych znanych wytwórni.

W tym momencie pracujemy już nad kolejnym wydaniem w Hexagonie. Do tego od dłuższego czasu próbuję się dogadać z Insomniac i Confession, więc jeśli wszystko dobrze pójdzie, to tegoroczne wydania będą na topowym poziomie.

Nie zabraknie kolaboracji, od kilku miesięcy mamy skończonych parę numerów z bardzo znanymi polskimi producentami, do tego działam nad zagranicznymi collabami. W wielkim skrócie – będzie się sporo działo i na pewno zaskoczę wielu rożnorodnością gatunków.

Martin Witek aka NOT.ME


Najnowsze wydanie spod ręki NOT.ME znajdziecie poniżej.

PDC

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?