Nothing But Thieves jednak nie zapomnieli o fanach w Polsce. Do listy miast na ich trasie dołącza Warszawa

Brytyjska grupa rockowa uwzględniła nasz kraj w zapowiedzianej na 2025 rok drugiej części koncertowej trasy po Europie.

sunrise

Gdy w styczniu tego roku Nothing But Thieves ogłosili pierwszą część europejskiej trasy Welcome To The DCC promującej ich najnowszy album „Dead Club City”, na liście państw, które zamierzali odwiedzić zabrakło Polski. Fani pozostali niepocieszeni, mimo iż w poprzednim roku (2023) zespół zawitał do nas aż dwukrotnie. Jednakże w obu przypadkach miało to miejsce na odbywających się nad morzem festiwalach: Open’er w Gdyni oraz Inside Seaside w Gdańsku. Miłośnicy współczesnej muzyki rockowej mieszkający na południu Polski niechętnie fatygowali się na jeden, bądź drugi event tylko po to, by usłyszeć ich nieco ponad godzinny występ.

W tym roku grupa nie zawitała do nas i już raczej nie zanosi się na festiwalowe niespodzianki. Znamy jednak wyznawców gatunku, którzy zdecydowali się zobaczyć band na tegorocznym koncercie w Pradze. Okazało się to korzystniejszym wyborem niż wcześniejsze wyprawy na drugi koniec Polski. Tym bardziej, że koncerty w ramach trasy trwały prawie 3 godziny. Wracając do tematów wakacyjnych imprez – najbliższy występ NBT, na którym mamy jeszcze szansę znaleźć się w tym roku, odbędzie się w Berlinie na festiwalu Lollapalooza (8 września). Swoją drogą – zapowiada się całkiem przyzwoity lineup!

kalendarz

Ale to jeszcze nie koniec…

Są jednak dobre wieści dla fanów. Na początku tygodnia brytyjski skład ogłosił drugą część europejskiej trasy promującej ich ostatni krążek! Tym razem panowie nie zapomnieli o fanach z Polski, dzięki czemu zobaczymy ich w akcji na początku kolejnego roku. Najbliższy koncert Nothing But Thieves w Polsce odbędzie się 10 lutego 2025 roku w Warszawie, konkretnie na warszawskim Torwarze. Poza naszą stolicą, grupa odwiedzi także kilka skandynawskich miast oraz między innymi Rzym.

kalendarz

Oficjalna sprzedaż biletów rusza w piątek (12 lipca) o godzinie 11. Natomiast zapis do newslettera Alter Art umożliwia zakup biletów w limitowanej przedsprzedaży dwa dni wcześniej, w środę (10 lipca) o godzinie 11.

Ciekawi jesteśmy, jak po tak długiej przerwie zwolennicy alternatywnego rocka poradzą sobie z zakupem biletów na ten wyczekiwany koncert.

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?