Nogun i NOT.ME łączą siły w g house’owym sztosie. Tak brzmi “Drugs”!

Dwójka młodych polskich producentów postanowiła połączyć siły, dzięki czemu powstał utwór “Drugs”. Zapytaliśmy ich o kulisy powstania numeru.

pdc

Lubimy młodych gniewnych. Również z racji tego, że w jakimś stopniu sami nimi jesteśmy. W każdym razie w świecie produkcji muzyki jest ich wielu, a wśród nich są między innymi Klaudiusz Brzozowski aka Nogun, czy Martin Witek aka NOT.ME. Tego pierwszego mogliście już poznać dzięki poprzednim produkcjom, o których pisaliśmy na naszych łamach, a także za sprawą występu w Drop Challenge. Z kolei ten drugi także od jakiegoś czasu konsekwentnie buduje swoją markę, a to za sprawą interesujących, bass house’owych i g house’owych propozycji.

Młodzi gniewni

Praca nad najnowszym ich wspólnym numerem pt. „Drugs” zaczęła się już w październiku ubiegłego roku, gdzie Martin podesłał Klaudiuszowi demo swojego kolejnego utworu. Projekt spodobał się dziewiętnastolatkowi na tyle mocno, że postanowił zaproponować dokończenie utworu i połączenie sił.

Nad numerem z NOT.ME pracowaliśmy już od października 2019 roku. Martin podrzucił mi demo, które mega mi się spodobało i stwierdziłem, że możemy połączyć siły. Po kilku miesiącach pracy nad „Drugs”, bo tak nazywa się utwór, udało nam się go skończyć. Jeśli chodzi o moją współpracę z NOT.ME, to na pewno nie koniec i już niebawem zaskoczymy was ponownie.

Klaudiusz Brzozowski aka Nogun

Sam utwór oscyluje pomiędzy dwoma wcześniej określonymi stylami. Modne obecnie brzmienia, których w “Drugs” nie brak, dają radę i z pewnością zdadzą egzamin na mocnym nagłośnieniu.

Nowości w drodze

Dla Klaudiusza obecny rok jest niezwykle udany. Wydania w .CULTR Records czy supporty między innymi od Madisona Marsa to dopiero początek. Nogun w zanadrzu ma jeszcze collaby z FNZ czy Noizbasses, które światło dzienne ujrzą w najbliższym czasie. U Martina także nie ma nudy. Już teraz wiemy, że dwudziestotrzyletni producent na swój warsztat wziął dwa znane utwory, w tym jeden od The Prodigy. Jestemy ciekawi, co z tego wyniknie.

Aktualnie po wydaniu naszego “Drugs”, jeszcze w maju pojawi się odświeżenie, jakiego świat nie słyszał. Chodzi o utwór “Renegade”. W czerwcu wyjdzie kolejne przypomnienie legendarnego klasyka – tym razem “No Good” stworzonego przez The Prodigy. Wakacje i druga połowa roku to duże wydania, chociażby potężna kolaboracja, która prawdopodobnie zostanie wydana przez pewien chorwacki label, czy przykładowo mój drugi collab z EightBlue.

Martin Witek aka NOT.ME

Najnowszy utwór Nogun’a i NOT.ME możecie odsłuchać poniżej.

pdc

Total
88
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?