ODESZA i Golden Features łączą siły. Jako BRONSON wydadzą wspólny album

Amerykański duet ODESZA i australiski DJ/producent Golden Feature połączyli siły i stworzyli projekt BRONSON. Ostatnio miała miejsce premiera nowego singla.

silesia beats

W kwietniu tego roku dwa aliasy zajmujące się tą bardziej ambitną stroną muzyki elektronicznej połączyły siły. Amerykański duet ODESZA znany z takich hitów jak chociażby “Say My Name” czy “Sun Models” zaprosił do współpracy australijskiego DJa i producenta skrywającego się pod nazwą Golden Features. W ten sposób powstał projekt BRONSON, który wydał na start aż dwa single. Panowie zapowiedzieli nawet wspólny album, co wydaje się być nie lada gratką dla osób lubiących niekonwencjonalne brzmienia.

BRONSON powrócili ostatnio z kolejnym singlem z nadchodzącej płyty. Produkcja nosi tytuł “Dawn” i jest to ponad siedem minut awangardowej i niezwykle kreatywnej kompozycji. W kawałku wokalnie udzielił się Orlando Tobias Edward Higginbottom – brytyjski twórca znany jako Totally Enormous Extinct Dinosaurs. Premiera albumu “BRONSON” od amerykańsko-australijskiego trio już 7 sierpnia. To będzie jedna z najbardziej nieszablonowych premier najbliższych miesięcy.

jay_cluss

kalendarz

ultra

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?