Mocny start marca we Wrocławiu. Regain i Genox headlinerami kolejnej edycji imprezy ODWI33RT

“Raw Air” to nazwa hardowej imprezy, którą 1 marca we wrocławskim klubie Transformator organizuje inicjatywa ODWI33RT.

kalendarz

Hardowych wydarzeń nad Wisłą nie brakuje. Ostatni jaskrawy przykład mieliśmy dosłownie kilka dni temu, kiedy to w Zabrzu odbyła się kolejna odsłona eventu Freedom. Oprócz większych okazji, dość często w różnych lokalizacjach odbywają się także mniejsze, bardziej klubowe. Swoje trzy grosze w tym temacie dokłada raz na czas chociażby inicjatywa o nazwie ODWI33RT, która organizuje imprezy z szeroko rozumianą “szybką” muzyką. Od 2022 roku brand ten pojawia się w różnych miastach – dotychczas udało im się odwiedzić między innymi Poznań, Kraków i Gdańsk. Jednak to Wrocław jest centralnym punktem tego konceptu – i to tam odbędzie się najbliższa edycja.

Wysokie loty w Transfo

Już 1 marca we wrocławskim klubie Transformator szykują się grube loty. I wskazuje na to chociażby sama nazwa imprezy – “Raw Air” – nawiązująca do odbywającego się w najbliższym czasie turnieju w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Branding ma oczywiście uzasadnienie w tym, co znajdziemy w lineup’ie. Skład artystów stanowią bowiem czołowi polscy twórcy muzyki hardowej – Regain i Genox. Oprócz nich, za deckami na głównej sali klubu staną Czopa Czups, Heckboy, Michuwa i zwycięzca DJ contestu. Na drugiej przestrzeni Transformatora też będzie się dziać. Tam brzmienia hard techno i hard trance będą grać Bejker, Dr. Obliterane i TSNF.

emuze.me

Po ile wlotki?

Na ODWI33RTową imprezę nie jest prowadzona przedsprzedaż biletów. Będzie je można kupić na bramce w cenach: 40 zł (do 23:30) i 50 zł (później). Więcej informacji znajdziecie na facebook’owym wydarzeniu.

Portal Shining Beats z dumą obejmuje to wydarzenie patronatem medialnym.

ultra


foto: Jery Basiura

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?