oki

Oki niespodziewanie wydaje singiel promujący nowy album

Oki niespodziewanie zapowiada nowy album zatytułowany „Produkt47”. Tego samego dnia otrzymaliśmy nowy singiel na interesującym beacie.

PDC

Oki płynący na fali wielkich sukcesów na rapowej scenie, głównie dzięki projektowi OIO, niespodziewanie zapowiada nowy album zatytułowany „Produkt47”. W tym samym momencie otrzymaliśmy zupełnie nowy singiel na beacie innym niż te, do których zdążyliśmy się przyzwyczaić. Wszystko to zostało przypieczętowane nietypową akcją promocyjną, która miała miejsce w zeszły weekend w Warszawie.

Oki – „Jeżyk!”

Oki niespodziewanie zapowiedział w zeszły weekend nowy album zatytułowany „Produkt47”. Otrzymaliśmy w ramach tego zupełnie nowy singiel pt. „Jeżyk!”. Nazwa nawiązuje do charakterystycznej fryzury rapera. Za interesujący beat odpowiada noLyrics, a reżyserem klipu jest Maciej Buchwald. Sam beat ewidentnie przypomina typowe rage’owe brzmienie, wykorzystywane już wcześniej za oceanem. Wcześniej utwory w podobnym stylu tworzył między innymi Trippie Red, czy Playboi Carti, który wystąpi niedługo w Polsce. Rage type beat jest interesującym brzmieniem, który coraz częściej pojawia się na polskiej scenie rapowej. Na tego typu beacie mogliśmy już usłyszeć Skute Bobo, czy Young Multiego.

emuze.me

Singlowy „Jeżyk!” to definicja stylu, do którego OKI zdążył już nas przyzwyczaić. Mamy więc wybuchową mieszankę efektownego dynamicznego rapu i chwytliwych, pozostających w głowie melodii […].

– informacja prasowa nt. utworu

Nietypowa akcja promocyjna

Wyjątkowość całej akcji zawdzięcza się kreatywności w podejściu do realizacji kampanii promocyjnej. Wszystko to za sprawą… włożenia Oskara do pudełka. Działo się to przy budynku eSpotu przy ul. Zajęczej w Warszawie. Fani mogli podziwiać Oskara przez szybę wielkiego kartonu. Jak można się domyślać, jest to nawiązanie do singla wydanego tego samego dnia. Raper w „Jeżyku” porównuje sam siebie do produktu. Co ciekawe, uczestnicy również dostali specjalne ulotki, z której można się dowiedzieć, że premiera krążka nastąpi 10 czerwca 2022 roku. Dodatkowo z informacji wynika, że gośćmi na płycie będą między innymi Taco Hemingway, Sobel, Young Igi, czy Paluch.

Oki promuje nowy album singlem i niecodzienną akcją
fot. Bginsky źródło: teamhypetalk

W opozycji do wielu innych artystów jak ognia unikających bycia porównywanym do produktu OKI zupełnie nie boi się tej etykietki. Wręcz przeciwnie – znany z artystycznej przekory twórca nazwał swoje najnowsze dzieło „Produkt47”.

– informacja prasowa nt. płyty

Preoder „Produktu47”

Płyta w preorderze kosztuje 47,47zł. Jest również dostępna do kupienia ze specjalnie na tą okazję przygotowaną koszulką, nawiązującą do płyty. Dodatkowo do preorderu dostajemy bonusową EPkę. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie pod tym linkiem. Nowy krążek ponownie wyda 2020 label.

PDC

Najnowszy kawałek Okiego możecie sprawdzić poniżej.

emuze.me

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?