Oliver Heldens DJskim mentorem… Jacka Grealish’a. Za nami ich pierwszy wspólny set

Para zagrała wspólnego 15-minutowego seta w wirtualnym metaświecie OKX, gdzie miała zaprezentować nawet wspólny kawałek.

sunrise

Coraz to nowocześniejsze technologie sprawiają, że DJem może być praktycznie każdy. Na ten krok ze świata celebrytów decydowali się już między innymi Paris Hilton, Shaquille O’Neal czy Idris Elba. Do tego grona dołączył właśnie piłkarz Manchesteru City – Jack Grealish.

Gwiazda The Citizens niedawno wystąpiła po raz pierwszy pod aliasem DJ Grealo wraz z Oliverem Heldensem. Wydarzenie odbyło się w wirtualnym metaświecie OKX, wykorzystującym technologię Web3. Doświadczenie „Mixing in the Metaverse” obejmowało 15-minutowy set wykonany przez avatary Grealisha i Heldensa po odpowiednim treningu przy konsoletach. Co więcej, para miała tam zadebiutować również wspólny kawałek. Występ jest niestety na razie dostępny jedynie na platformie OKX, zatem nie jest publicznie dostępny do odsłuchu.

kalendarz

Konsola zamiast piłki?

Zajście to nie wzięło się znikąd. Piłkarz oznajmił bowiem już w październiku dla BT Sport, że zaczął uczyć się DJki pod okiem Olivera Heldensa. Dodał wtedy również, że gdyby nie jego kariera piłkarska, to zostałby… promotorem klubowym na Ibizie.

kalendarz

Uwielbiam muzykę i od dawna chciałem spróbować swoich sił jako DJ. Nie spodziewałem się jednak, że mój debiut jako DJ będzie miał miejsce w metaświecie! Metaverse OKX Collective to coś wyjątkowego, a ja jestem zaszczycony, że mogę dzielić się tą specjalną współpracą u boku tak legendarnego DJa jak Oliver z fanami z całego świata.

Jack Grealish

OKX to oficjalny partner dostawcy odzieży treningowej Manchesteru City na sezon 2022/23. Obok wspólnego wydarzenia fani mogą również uzyskać dostęp do specjalnych treści, doświadczeń i nagród od swoich ulubionych piłkarzy Manchester City.

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?