kontakt

Weszliśmy w nowy rok i każdy ma nadzieję, że będzie to dla branży dużo lepszy okres niż poprzednich 12 miesięcy. Liczymy na powrót eventów i imprez, choć na pewno nie będzie to proste – wszak na to możemy liczyć raczej dopiero w wakacje.

Póki co, pozostaje nam śledzić nowe premiery muzyczne, których już od początku roku nie brakuje. Na pierwszy ogień idą aż dwa nowe utwory od Olivera Heldensa. Holender z przytupem wszedł w 2021 rok i serwuje nam bardzo ciekawe podejście do swojego stylu.

Pierwszy z nich pochodzi z jego pobocznego projektu HI-LO. “Athena” to prawdziwe mroczne techno, do którego już fani tego aliasu się przyzwyczaili.

Ten ma bardziej euforyczny klimat lat 90. w porównaniu do poprzednich wydań HI-LO, ale dropy są nadal super ciężkie i mroczne, jak zwykle

HI-LO

Drugi utwór wydany w tym tygodniu to remix do “Thing Called Love” legendarnego trio Above & Beyond. Trzeba przyznać, że takie połączenie jest niemałym zaskoczeniem – wszak artyści pokroju Oliego raczej nie pojawiają się w Anjunabeats – wytwórni trio.

Wydaje mi się, że jest to trochę inne niż to, czego możnaby się po mnie spodziewać, ale chciałem zachować trance’owy klimat oryginału w tym nowym remiksie.

Oliver Heldens

Trzeba przyznać, że Holender nie schodzi poniżej pewnego poziomu od długiego czasu – oba utwory pokazują wysoką klasę Oliego!

kontakt