Oliver Heldens debiutuje w Polsce ze swoim techno projektem. HI-LO zagra w Warszawie!

Jako Oliver Heldens wystąpi na FEST Festivalu, ale jako HI-LO – jeszcze tej zimy. Techno projekt Holendra zawita do Warszawy!

sunrise

Stały bywalec polskich festiwali – Oliver Heldens – powróci nad Wisłę szybciej, niż moglibyście się tego spodziewać. Jeszcze tej zimy Holender zadebiutuje w stolicy ze swoim drugim projektem, który w ostatnich miesiącach szybko nabiera na popularności. Szczególny rozgłos aliasowi HI-LO dały współprace z czołowymi postaciami sceny techno. Młody Holender wydawał w ramach tego pseudonimu między innymi z Reinierem Zoneveldem, Adamem Beyerem czy Eli Brownem. Teraz przyszedł czas na podbicie Warszawy przez Heldensa w alternatywnej odsłonie.

Takie niespodzianki lubimy

Bardziej undergroundową odsłonę Heldensa można było usłyszeć w zeszłym roku między innymi na Tomorrowlandzie. Na nadchodzącym Ultra Music Festival ci szczęśliwcy, którzy lecą do Miami, będą mogli zobaczyć go w akcji w formule b2b z Deadmau5’em (Testpilot). Jednak miesiąc przez rozpoczęciem sezonu festiwalowego HI-LO zawita do stołecznej Pragi Centrum. Holender odwiedzi ulicę Szwedzką już 25 lutego. Bilety w pierwszej puli można nabyć w cenie 79 zł na stronie organizatora. Na ten moment nie znamy aliasów, które będą supportować Holendra tej nocy.

kalendarz

Korzystając z okazji, przypominamy – Oliver Heldens pod swoim głównym aliasem wystąpi w naszym kraju w tym roku, podczas FEST Festival 2023.

kalendarz

kalendarz

sunrise

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?