FEST Festival 2023 otwiera swój lineup. Na pierwszy rzut The Chemical Brothers i Oliver Heldens

The Chemical Brothers i Oliver Heldens otwierają lineup FEST Festival 2023. Impreza odbędzie się w Chorzowie w dniach 9-13 sierpnia.

kalendarz

Czas COVIDa powstrzymywał organizatorów imprez przy ich poprzednich edycjach od wczesnych ogłoszeń artystów. Jednak te nieszczęśliwe czasy już minęły – najwięksi promotorzy już teraz prezentują headlinerów przyszłorocznych festiwali. Do pieca w ostatnich dniach zaczął dokładać AlterArt, prezentując headlinerów Orange Warsaw Festival i Open’er Festival.

Do tego grona dołącza FEST Festival. W następnym roku w Parku Śląskim Follow The Step zafunduje ucztę dla fanów elektroniki wszelakiej. Ogłoszenia śląskiego festiwalu rozpoczynają się od wielkich nieobecnych tegorocznego Open’era.

emuze.me

Wielcy nieobecni Open’era

FEST ewidentnie celuje w grono odbiorców trójmiejskiego giganta. 2022 był trefny dla Openera, a miały na to wpływ w dużej mierze odwołane występy – czy to przez pogodę, czy przez choroby artystów. Właśnie z tego drugiego powodu anulowany został występ The Chemical Brothers.

Legendarny duet z powodu koronawirusa nie był w stanie wystąpić przed polskimi fanami. Ci jednak powinni obrać azymut na południe Polsk – brytyjski projekt tym razem zawita do Chorzowa. Twórcy “Hey Boy Hey Girl” czy “Galvanize” będą headlinerami czwartego dnia imprezy (12 sierpnia).

ultra

Ulubieniec polskiej publiki

Tego samego dnia na FEST Festival 2023 wystąpi Oliver Heldens – postać, która regularnie odwiedza Polskę. Stały bywalec Sunrise Festivalu oraz jeden z ważniejszych przedstawicieli gatunku Future House tym razem skręca na FESTa. Holender zagra w Parku Śląskim już 12 sierpnia. Podczas seta po cichu liczymy na przemycanie technicznej strony Oliego znanej z projektu HI-LO.

Komu bilety?

Obecnie dostępne są jedynie karnety, które występują w dwóch konfiguracjach. Za Early Bird w opcji weekendowej (obejmującej występy The Chemical Brothers i Olivera Heldensa) zapłacimy 419 zł. Bilet na wszystkie dni festiwalu w pierwszej puli to koszt 599 zł. Istnieją też droższe opcje VIP. Wejściówki możecie kupić na stronie festiwalu.


foto: Gromysz

kalendarz

emuze.me

Total
10
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?