Oliver Heldens stworzył numer dla… k-popowego girlsbandu!

Holender pojawił się na najnowszym albumie K-popowego girlsbandu ITZY. Efektem tej współpracy jest numer “TING TING TING”.

kalendarz

K-Pop w ostatnich latach stał się jednym z najpopularniejszych globalnych nurtów muzyki rozrywkowej. Zespoły takie jak BTS, BLACKPINK czy też BIGBANG posiadają ogromną rzeszę wiernych fanów de facto na całym świecie. Rynek ten jest łakomym kąskiem dla elektronicznych artystów, którzy już nieraz współpracowali z gwiazdami pochodzącymi z Korei Południowej. Do dość szerokiego grona producentów (wśród nich chociażby W&W, Steve Aoki czy The Chainsmokers) dołączył ostatnio jeden z prekursorów gatunku Future House – Oliver Heldens.

Featuring na albumie k-popowego girlsbandu

Holender został zaproszony do współpracy przy jednym z kawałków powstałego w ubiegłym roku girlsbandu ITZY. W ten sposób na album “IT’z Me” trafił numer “TING TING TING“, do którego bit stworzył właśnie Oli.

emuze.me

Musimy przyznać, że w piosence zespołu ITZY – mimo sporego nacisku na warstwę wokalną – czuć rękę holenderskiego producenta. House’owy klimat bez problemu wyłapią nie tylko najwięksi fani paradującego w nietuzinkowych koszulach DJa.

To nie jest pierwsza przygoda girlsbandu z muzyką EDM. W ubiegłym roku na EP-ce “IT’z ICY” ukazał się remiks do utworu “DALLA DALLA“, za którym stoi DallasK (taka tam zabawna zbieżność nazw).

ultra

emuze.me

Total
11
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?