Oliver Heldens potwierdza trasę koncertową Swedish House Mafia w 2019!

kalendarz

Dopóki Swedish House Mafia oficjalnie nie ogłosi światowej trasy koncertowej, dopóty nie będziemy mieli spokoju od plotek, pogłosek i poszlak mówiących o tym, jak bardzo jest to możliwe. Chociaż w tym momencie, całkiem bezpiecznie jest powiedzieć, że SHM rzeczywiście powraca po pięcioletniej przerwie.

Niedawno Oliver Heldens pozwolił wyjść na świat kolejnym informacjom odnośnie Szwedów, a to wszystko podczas jego audycji radiowej Heldeep Radio. Przy okazji zapowiedzi utworu duetu Axwell Λ Ingrosso “Together”, padły słowa:

kalendarz

“Tak więc Swedish House Mafia oficjalnie się zreformowała i ogłasza światową trasę koncertową w 2019 roku”

ultra

Warto nadmienić, iż nie były to pierwsze znaki ze świata producentów EDM, odnośnie wielkiego powrotu. Sam Steve Angello potwierdził trasę w zeszłym miesiącu – “To się dzieje, oczywiście”.

kalendarz

Nie zapominajmy także o zapowiedziach Axwella i Sebastiana Ingrosso podczas ich wspólnego występu w Nowym Jorku, które dały nam początkowy cień nadziei: “Czy powinniśmy anulować koncert Swedish House Mafia, który planujemy w przyszłym roku? Bo nie wiem, czy są gotowi na Swedish House Mafia w 2019 roku w Nowym Jorku.”

Wszystkie znaki wskazują na światową trasę szwedzkiego trio w przyszłym roku. Przygotujcie się!

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?