kontakt

Jest taka grupa producentów, którzy nie schodzą poniżej pewnego poziomu. Do tego grona z pewnością można zaliczyć sympatycznego Olivera Heldensa. Holender wydający single, remixy, czy utwory pod aliasem HI-LO zawsze prezentuje dobrą jakość.

W walce z uzależnieniami oraz COVIDem

Dwa tygodnie temu twórca sprawił radość swoim fanom, wydając kolejny singiel. “Break This Habit” zostało wydane nakładem Heldeep oraz Payback Records – wytwórni założonej przez Davida Solomona, CEO Goldman Sachs. Znany również jako DJ D-Sol bankier stworzył ten label w celu walki z problemem uzależnień w amerykańskim społeczeństwie. I to właśnie na walkę z tym problemem, ale również na działania przeciwko COVID-19, zostaną przeznaczone wszelkie przychody ze sprzedaży tego utworu.

https://www.instagram.com/p/CEb9QHDHqQC/?utm_source=ig_web_copy_link

Ponieważ żyjemy teraz w tak dziwnym okresie, kiedy pandemia wstrząsnęła światem, a temat tekstów koncentruje się na zmaganiach z pewnymi nawykami i równoważeniu dobra ze złem, pomyślałem, że ma duży sens współpraca z Payback Records w celu wspierania ich wspaniałych inicjatyw charytatywnych. Mam nadzieję, że dzięki tej piosence uda nam się zebrać dużo pieniędzy, aby pomóc rodzinom zmagającym się z nałogami i osobom dotkniętym COVID-19. Oczywiście mam nadzieję, że spodoba wam się ta piosenka tak samo jak mi 🙂

Oliver Heldens

Kawałek został przyjęty bardzo dobrze. Dodajemy do tego pomoc potrzebującym i mamy naprawdę godną mieszankę.

Holender ma na swoim koncie sporo interesujących, acz jeszcze niewydanych tracków. Tym samym z pewnością nie można mu zarzucić, że nie jest płodnym artystą. Co ważne, wraz z ilością idzie jakość.

Dużo słońca…

Dwa tygodnie po wspomnianym singlu ukazał się jego remix do utworu “Tear It Up”, za którym oryginalnie stoją Solardo oraz Paul Woolford. Połączenie future house z brzmieniem tropical, a wszystko to w charakterystycznym stylu Olivera – to daje naprawdę pozytywny efekt.

…i mroczne techno

Z kolei nadchodzący release Oliego to coś dla fanów jego bardziej mrocznej strony. Już 21 września (a więc w nadchodzący poniedziałek) światło dzienne ujrzy jego nowa propozycja spod aliasu HI-LO. Nosi ona tytuł “Kronos” i zostanie wydana w Octopus Records, wytwórni założonej przez mieszkającego w Los Angeles producenta techno o pseudonimie Sian. Preview znajdziecie poniżej.

foto: rukes.com

kontakt