onTune wydaje u Armina. Zaskakujący collab z zagranicznym trance’owym duetem

Człowiek odpowiedzialny za eventy Euforia Festivals nie próżnuje. Po mocnym collabie z Indecent Noise nadchodzi collab z duetem A.D.D.A.

kalendarz

Nie tylko organizowanie imprez – tak swoje ruchy może określić Adrian Ratajczak, znany szerzej polskim fanom jako onTune. Oprócz działań w ramach Euforia Festivals, Polak wydaje także pod swoim aliasem utwory, i to nierzadko kolaborując z ciekawymi trance’owymi postaciami.

Adrian ma już na swoim koncie kilka kolaboracji z polskimi i zagranicznymi artystami sceny Trance. Z niektórymi współpracował więcej niż raz. Część z nich to hymny eventów organizowanych przez Euforia Festivals. W portfolio onTune znajdą się takie nazwiska jak Blue Silence, DJ Alex, Jordan Suckley, ReOrder czy Indecent Noise. Na uwagę zasługuje szczególnie współpraca z tym ostatnim twórcą. “Transmission Control” zyskało uznanie samej Amelie Lens, która zagrała ten mocny kawałek na mainstage’u festiwalu Tomorrowland.

kalendarz

Mocny tech trance’owy collab

Jak już wspomnieliśmy kolaboracje z innymi artystami to nie nowość w przypadku onTune’a. Tym razem jednak możecie być naprawdę zaskoczeni. Jego najnowsza produkcja zatytułowana “Divas” to wynik współpracy z holendersko-brytyjskim duetem A.D.D.A. Ukazała się ona w labelu Who’s Afraid of 138?!, założonym kilka lat temu przez Armina van Buurena. Duet A.D.D.A tworzą Artento Divini i Davey Asprey. Polscy fani mogli ich usłyszeć chociażby na tegorocznej edycji Tranceformations, ale także na czeskim festiwalu Beats For Love. Z Asprey’em onTune współpracował już dwa lata temu, a efektem ich ówczesnej współpracy był utwór “Paradise”. W porównaniu z nim “Divas” to zdecydowanie numer dla fanów mocnych brzmień z gatunku tech trance.

ultra

Kawałek jest już dostępny i możecie go sprawdzić poniżej.

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?