Wielki finał 20. urodzin klubu Onyx w Tarnowskich Górach już w ten weekend

Przez ostatnie miesiące klub Onyx w Tarnowskich Górach świętował swoje 20. urodziny. Czas na wielki finał tej celebracji!

sunrise

Na takiej grubości swoich urodzin nie obchodził chyba żaden klub w naszym kraju. Od kilku miesięcy w klubie Onyx w Tarnowskich Górach odbywały się bowiem imprezy z udziałem polskich i zagranicznych gwiazd muzyki elektronicznej i nie tylko. Za deckami pojawili się między innymi Sander van Doorn, MOGUAI, Steff Da Campo, Matroda, Alle Farben, FAST BOY, Switch Disco, Matys, DUSS, The3 oraz C-BooL. Koncerty zaś zagrały takie postaci, jak Malik Montana, Stachursky, Mezo i Liber. Seria celebracyjnych imprez dobiega już końca – już w ten weekend będzie mieć miejsce wielki finał #ONYX20.

Garść wspomnień

W sobotę 14 października przy ulicy ks. Michała Lewka 9 w Tarnowskich Górach ruszy istny wehikuł czasu. Podczas imprezy finałowej zagrają DJe, którzy na przestrzeni tych dwóch dekad niejednokrotnie ruszali parkietem klubu Onyx. W sumie lineup liczy 12 aliasów i prezentuje się następująco:

kalendarz

Adam de Great
Leon
Marek Hus
MC Kenneth
Michał Lazar
Novik
Reeset
Silver Gee
Strike Mike
Tomii
Yogi
Zajcev

kalendarz

W repertuarze nie zabraknie świeżych hitów, ale z pewnością będzie można oczekiwać klasyków, które podobały się klubowiczom na przestrzeni 20 lat istnienia tej miejscówki. Będzie więc niemało nostalgii i wspomnień.

Impreza startuje o godzinie 22:00. Bilety w cenie od 10 zł dostępne są w przedsprzedaży na stronie klubu Onyx. Będzie można je zakupić także w kasie klubu.

sunrise


foto: Rakosz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?