Tegoroczna edycja Open’er Festival będzie wyjątkowa dla wszystkich fanów EDM. Event, znany z mieszania różnych nurtów muzyki popularnej, oferuje w ramach swojego lineupu sporo interesujących występów artystów z tej bardziej tanecznej części sceny. W dniach 3-6 lipca w Gdyni wystąpią bowiem między innymi Diplo, Rudimental, Kamp! oraz – po raz pierwszy w Polsce – Swedish House Mafia!

Oprócz nich pojawią się także bardziej mainstreamowe i niezwiązane z muzyką taneczną postaci, takie jak chociażby Kylie Minogue, Lana del Rey, Travis Scott, A$AP Rocky, G-Eazy oraz J Balvin.

Na naszej facebookowej grupie (wejść do niej możecie poprzez ten link) okazało się, że jest tam dosyć sporo osób, które w ten weekend będą bawić się na lotnisku Kosakowo, dlatego postanowiliśmy także na naszych łamach przekazać timetable wydarzenia. Dla ułatwienia życia fanom elektroniki, postanowiliśmy artystów, którzy mogą być dla tych właśnie osób najbardziej interesujący, zaznaczyć czcionką pochyłą.

Miłej zabawy!


3 LIPCA – ŚRODA

Orange Main Stage
18:00 Jain
20:00 Vampire Weekend
22:00 Travis Scott
0:15 Diplo

Tent Stage
17:00 Coals
19:15 Lil Skies
21:15 The Voidz
23:15 Interpol
1:30 Robyn

Alter Stage
19:00 Idles
21:00 Holaki
23:00 Tuzza
0:30 Death Grips

Beat Stage
22:00 Olivia
0:00 Deas
2:00 Seth Troxler

Firestone Stage
17:15 Kacperczyk
21:15 Atari Wu
23:15 Rebeka


4 LIPCA – CZWARTEK

Orange Main Stage
18:00 Marina (from Marina & The Diamonds)
19:45 The 1975
22:00 The Strokes
0:30 A$AP Rocky Stormzy

Tent Stage
17:00 Kwiat Jabłoni
19:00 Popkiller Młode Wilki All-Stars
20:45 Jorja Smith
23:00 Greta van Fleet
1:30 Fisz Emade Tworzywo

Alter Stage
17:45 Normal Echo
19:15 Tom Walker
21:45 Octavian
23:45 Kamasi Washington
1:45 Szatt

Beat Stage
22:00 Jackie House
0:00 Gerd Janson
2:00 Catz n Dogz

Firestone Stage
19:15 Oxford Drama
21:00 Misia Furtak
23:30 R.O x Konoba


5 LIPCA – PIĄTEK

Orange Main Stage
18:00 Daria Zawiałow
20:00 G-Eazy
22:00 The Smashing Pumpkins
0:15 Kylie Minogue

Tent Stage
17:15 Hania Rani
19:00 Sheck Wes
21:00 Rosalia
23:15 LP
1:30 Sokół

Alter Stage
16:30 Ziela
17:45 Missio
19:30 Eabs – Listy do Komedy
21:45 Evorevo
23:30 Cool Kids of Death
1:15 Zamilska

Beat Stage
22:00 Sept
0:00 DUSS
2:00 2MANYDJS

Firestone Stage
19:00 Wczasy
21:15 Emil Blef
23:30 Bovska


6 LIPCA – SOBOTA

Orange Main Stage
16:00 Bitamina
18:00 Rudimental
20:00 J Balvin
22:00 Lana del Rey
0:30 Swedish House Mafia

Tent Stage
17:15 Jan-rapowanie
19:00 Flatbush Zombies
20:45 Kodaline
23:15 Perry Farrell’s Kind Heaven Orchestra
1:30 Jungle

Alter Stage
16:45 P.Unity
18:30 La Dispute
21:00 Kamp!
23:15 Khea
0:45 Anna Calvi

Beat Stage
22:00 Sincz
0:00 Truant
2:00 George Fitzgerald

Firestone Stage
19:15 The Saturday Tea
21:15 Erith
23:15 Sonbird