Swedish House Mafia w Polsce!

Kultowe trio do Polski już na starcie wakacji. Już teraz sprawdź, gdzie, kiedy i za ile będziesz mógł wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu!

sunrise

Trzeba przyznać – wielu marzyło o tym, żeby móc kiedyś przeczytać taką informację, czy – już w szczególności – wziąć udział w takim wydarzeniu. Skłamalibyśmy, gdybyśmy powiedzieli, że wśród tych osób nie ma nas – redakcji Shining Beats. Ale, jak widać, marzenia się spełniają i podczas tegorocznego sezonu festiwalowego Swedish House Mafia odwiedzi Polskę!

Musimy przyznać od razu, że festiwal, na którym Szwedzi zaprezentują swój niesamowity występ, nie jest jednoznacznym pierwszym wyborem dla fanów tanecznej elektroniki. Mowa tu bowiem o Open’er Festival – corocznie odbywające się na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo (w tym roku w dniach 3-6 lipca) najczęściej przyciąga do siebie fanów popu, rapu i alternatywnych brzmień. Jednak nieraz już pojawiały się tam postaci, które dobrze są znane osobom słuchającym na co dzień EDMu – między innymi Justice, Jorisa Voorna czy The Chemical Brothers.

kalendarz

W tym roku jednak organizatorzy dostrzegli wpływ tanecznych brzmień na światową scenę muzyki popularnej i postanowili zabookować Diplo oraz Rudimental. Dziś do tego grona dołączają Axwell, Sebastian Ingrosso oraz Steve Angello.

kalendarz

Kultowe trio pojawi się w Polsce w sobotę, 6 lipca. Występ odbędzie się na Orange Main Stage i będzie zamykał cały festiwal. Informacje odnośnie biletów na imprezę oraz pola namiotowego, zapewnianego przez organizatora dostępne są pod tym linkiem, a poniżej znajdziecie cały dotychczas ogłoszony lineup:

Anna Calvi
Diplo
Flatbush Zombies
G-Eazy
Greta Van Fleet
Idles
J Balvin
Jorja Smith
Kamasi Washington
Kodaline
Lil Uzi Vert
Robyn
Rosalia
Rudimental
Sheck Wes
Swedish House Mafia
The 1975
Travis Scott
Vampire Weekend

sunrise

kalendarz

Total
26
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?