Open’er Festival 2022 zamyka lineup polskimi nazwiskami. Większość zagra na nowej scenie

Wszyscy myśleli, że to koniec ogłoszeń – a tymczasem w lineup’ie Opener Festival 2022 melduje się 13 dodatkowych nazwisk.

sunrise

Dwa tygodnie przed imprezą to już czas, by zamknąć jej lineup. Właśnie tyle czasu (a nawet nieco mniej) zostało do rozpoczęcia tegorocznej edycji Open’er Festival. Niedawno poznaliśmy rozpiskę godzinową imprezy, dzięki czemu fani myśleli, że wszystkie karty zostały odkryte.

Co sprytniejsi mogli wypatrzeć dwa wolne sloty na grafikach. Jednak organizatorzy zaskoczyli uczestników wydarzenia znacznie szerszą listą dodatkowych artystów. Kto na ostatnią chwilę dołącza do największej imprezy Alter Artu?

kalendarz

Nowa scena, nowe twarze

Do długiej listy znanych i lubianych artystów reprezentujących światową, jak i zagraniczną scenę muzyczną dołącza aż 13 nowych nazwisk. Do polskiej części lineupu weszła pokaźna paczka muzyków, która na przestrzeni czterech dni zagra na nowej-starej scenie. Już od kilku edycji Open’era na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo nowe, lokalne twarze grały w ramach przestrzeni sygnowanej marką Firestone. Obecnie tę rolę przejmuje Czujesz Klimat? Stage pod patronatem sieci sklepów Rossmann, na której usłyszymy:

kalendarz

29.06 (środa)

– Natalia Szroeder
– LUNA
– Ania Leon

30.06 (czwartek)

– Miętha
– Muchy
– Enola Gay

sunrise

01.07 (piątek)

– Julia Pośnik
– Zalia
– Meek, Oh Why?

02.07 (niedziela)

– Kasia Lins
– Kaśka Sochacka
– Marie

Dodatek do głównego lineupu

Nie tylko nowa scena jest warta uwagi. W grafikach przedstawiających timetable imprezy znalazło się kilka luk i jedna z nich właśnie została załatana. Do Open’era dołącza Król, którego możecie kojarzyć między innymi z uczestnictwa w Męskim Graniu.

kalendarz

kalendarz

Będą też tańce w ciszy

Już stałym elementem Gdyńskiej imprezy jest Silent Disco. W specjalnie wyznaczonej strefie fani alternatywnej aktywności festiwalowej mogą potańczyć. To wszystko w kompletnej ciszy, ze słuchawkami na głowie. Open’er zamieścił listę DJów, którzy będą towarzyszyć tej zabawie.

Przypominamy – Open’er Festival 2022 odbędzie się w dniach 29 czerwca – 2 lipca w Gdyni. Na czele lineup’u stoją A$AP Rocky, Imagine Dragons, Twenty One Pilots, Dua Lipa, The Killers oraz Martin Garrix. Bilety znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

sunrise

kalendarz

Total
28
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?