kontakt

Dwa tygodnie przed imprezą to już czas, by zamknąć jej lineup. Właśnie tyle czasu (a nawet nieco mniej) zostało do rozpoczęcia tegorocznej edycji Open’er Festival. Niedawno poznaliśmy rozpiskę godzinową imprezy, dzięki czemu fani myśleli, że wszystkie karty zostały odkryte.

Co sprytniejsi mogli wypatrzeć dwa wolne sloty na grafikach. Jednak organizatorzy zaskoczyli uczestników wydarzenia znacznie szerszą listą dodatkowych artystów. Kto na ostatnią chwilę dołącza do największej imprezy Alter Artu?

Nowa scena, nowe twarze

Do długiej listy znanych i lubianych artystów reprezentujących światową, jak i zagraniczną scenę muzyczną dołącza aż 13 nowych nazwisk. Do polskiej części lineupu weszła pokaźna paczka muzyków, która na przestrzeni czterech dni zagra na nowej-starej scenie. Już od kilku edycji Open’era na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo nowe, lokalne twarze grały w ramach przestrzeni sygnowanej marką Firestone. Obecnie tę rolę przejmuje Czujesz Klimat? Stage pod patronatem sieci sklepów Rossmann, na której usłyszymy:

29.06 (środa)

– Natalia Szroeder
– LUNA
– Ania Leon

30.06 (czwartek)

– Miętha
– Muchy
– Enola Gay

01.07 (piątek)

– Julia Pośnik
– Zalia
– Meek, Oh Why?

02.07 (niedziela)

– Kasia Lins
– Kaśka Sochacka
– Marie

Dodatek do głównego lineupu

Nie tylko nowa scena jest warta uwagi. W grafikach przedstawiających timetable imprezy znalazło się kilka luk i jedna z nich właśnie została załatana. Do Open’era dołącza Król, którego możecie kojarzyć między innymi z uczestnictwa w Męskim Graniu.

Będą też tańce w ciszy

Już stałym elementem Gdyńskiej imprezy jest Silent Disco. W specjalnie wyznaczonej strefie fani alternatywnej aktywności festiwalowej mogą potańczyć. To wszystko w kompletnej ciszy, ze słuchawkami na głowie. Open’er zamieścił listę DJów, którzy będą towarzyszyć tej zabawie.

Przypominamy – Open’er Festival 2022 odbędzie się w dniach 29 czerwca – 2 lipca w Gdyni. Na czele lineup’u stoją A$AP Rocky, Imagine Dragons, Twenty One Pilots, Dua Lipa, The Killers oraz Martin Garrix. Bilety znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

kontakt