Orange Warsaw Festival 2023 ogłasza pierwszych artystów. Ile będą kosztować bilety?

Sam Smith oraz The 1975 otwierają skład artystów, którzy na początku czerwca wystąpią podczas Orange Warsaw Festival 2023.

sunrise

Do rozpoczęcia sezonu festiwalowego 2023 pozostało jeszcze sporo czasu, ale wielu organizatorów już teraz aktywnie działa w temacie kolejnych edycji swoich imprez. Najwięcej dzieje się obecnie w obozie AlterArt – przynajmniej jeśli mowa o ogłoszeniach artystów. Jakiś czas temu poznaliśmy headlinera Open’er Festival 2023, a teraz fani koncertów poznali pierwsze dwie postaci, które wystąpią w dniach 2-3 czerwca na przyszłorocznym Orange Warsaw Festival.

Mainstream spotka się z alternatywą

Pierwsze ogłoszenie było naprawdę sporym uderzeniem – lineup imprezy otworzył wszak Sam Smith, o którym w ostatnim czasie zrobiło się głośno za sprawą viralowego singla “Unholy”. Najpopularniejszy obecnie kawałek na świecie usłyszymy na żywo na warszawskim Służewcu już 2 czerwca.

kalendarz

Na lodzie nie zostali z pewnością także fani alternatywnych brzmień – wszak skład OWFu zasiliła formacja The 1975. Ich występ zobaczymy drugiego dnia imprezy, czyli 3 czerwca.

kalendarz

Tanio już było

Z początkiem tygodnia ruszyła także sprzedaż wejściówek na Orange Warsaw Festival 2023. I nikogo chyba nie zdziwimy, jeśli stwierdzimy, że tanio już było – bowiem w puli Early Birds dwudniowy karnet kosztuje 529 zł. Gwoli przypomnienia – karnet na edycję ubiegłoroczną kosztował 469 zł. 1 grudnia z kolei ruszy sprzedaż wejściówek na pojedyncze dni – te będą kosztować 399 zł. W każdym z przypadków na 15% zniżki liczyć mogą abonenci Orange. Bilety na Orange Warsaw Festival 2023 możecie kupić pod tym linkiem.

foto: Karolina Jackowska

sunrise

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?