Orange Warsaw Festival 2024 budzi się z zimowego snu. Mamy pierwsze przecieki!

Naczekaliśmy się na pierwsze wieści odnośnie tegorocznego OWFa, ale na to wygląda, że czas oczekiwania na dniach dobiegnie końca.

kalendarz

Przez długi czas cicho było na temat jakichkolwiek szczegółów dotyczących Orange Warsaw Festival 2024. Podczas, gdy mający miejsce w lipcu Open’er Festival – organizowany przez tę samą agencję, co OWF – podał do publicznej wiadomości wiele nazwisk, o czerwcowej imprezie nie było wiadomo praktycznie nic. Tak naprawdę jedynym pewnikiem było to, że się odbędzie – o czym od kilku tygodni świadczą oficjalna strona internetowa oraz social media wydarzenia. W najbliższych dniach posucha ta może się jednak zakończyć. W sieci pojawiły się bowiem pierwsze przecieki na temat swoistego otwarcia sezonu letnich festiwali nad Wisłą.

Coś już wiemy

Na facebook’owej stronie Koncerty w Polsce w piątkowe popołudnie pojawiły się (a potem zostały usunięte) upublicznione na oficjalnej stronie OWFa informacje o planowanym na 19 lutego rozpoczęciu sprzedaży biletów. Według informacji tam zamieszczonych, tegoroczny karnet na wszystkie dwa dni imprezy miałby kosztować 599 zł, zaś bilet jednodniowy miałby być wyceniony na 409 zł. Jak zwykle, miałaby być przewidziana zniżka dla klientów Orange w wysokości 15%. Dane ze strony festiwalu zostały w międzyczasie usunięte – tak więc parametry te mogą ulec zmianie.

emuze.me

(update 19.02.2024 – sprzedaż biletów nie ruszyła)

To, co już raczej zmianie nie ulegnie, to sama data i miejsce imprezy. Orange Warsaw Festival 2024 ma odbyć się bowiem w dniach 7-8 czerwca na warszawskim Służewcu. Ta informacja nie została jeszcze podana przez samych organizatorów – podobnie jak to, kto zasili lineup. Agencję AlterArt uprzedziła jednak formacja Jungle, która na swoim profilu na platformie Songkick dodała występ datowany na 7 czerwca 2024 właśnie w ramach Orange Warsaw Festival.

ultra

Informacja ta pojawiła się także na Bandsintown – innej tego typu stronie – ale stamtąd została już usunięta. Dane dotyczące koncertów na tego typu stronach mogą aktualizować tylko sami zainteresowani, więc tutaj możemy już mówić o czymś praktycznie pewnym. Warto jednak czekać na oficjalne ogłoszenie ze strony organizatora.


foto: Magda Zaklika

emuze.me

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?