Organizujemy własną imprezę! Kto wystąpi 16 września podczas pierwszej edycji SOUR?

16 września we wrocławskim klubie Transformator odbędzie się pierwsza edycja naszego autorskiego eventu o nazwie SOUR.

silesia beats

Pięć lat naszej działalności jako Shining Beats minęło jak z bicza strzelił. Przez w sumie już ponad 60 miesięcy, jakie spędziliśmy pod pomarańczową banderą, działo się naprawdę wiele – bo i robiliśmy wiele. Od bieżączki, którą możecie zobaczyć codziennie na naszej stronie internetowej czy social mediach, przez wizyty na masie imprez po nasze imprezy – zarówno wirtualne, jak i te w prawdziwym życiu. O ile tych pierwszych już (miejmy nadzieję) nie będzie, o tyle tych drugich mamy na koncie już dwie – i obie odbyły się pod banderą Polish DJs Chart. Współorganizowany przez nas ranking już dwukrotnie miał swoje rozstrzygnięcie podczas klubowej imprezy. Na tego typu zabawy przyjdzie jeszcze czas pod koniec roku – bo teraz postanowiliśmy pójść zupełnie inną drogą.

Duże postaci polskiego EDMu z innej strony

Jako entuzjaści rzeczy i zjawisk nieoczywistych sami chcieliśmy zrobić wydarzenie, podczas którego artyści kompletnie omijają muzyczne rewiry, z których są najbardziej znani. I w ten sposób powstał koncept imprezy SOUR, której pierwszy (i super byłoby, dyby nie ostatni) epizod odbędzie się już w sobotę 16 września we wrocławskim klubie Transformator.

jay_cluss

Podczas tej nocy za deckami staną postaci, które mają na koncie swoje sukcesy na polskiej (ale też międzynarodowej) scenie EDM. Tym razem jednak nie usłyszycie ich największych hitów – na pierwszy plan wyjdzie to, czego zazwyczaj w ich setach nie ujrzycie. Za brzmienia podczas pierwszego epizodu SOUR będą odpowiedzialni Blinders, Skytech, P.A.F.F. oraz LOUD ABOUT US!. Z kolei całe wydarzenie swoim warmupowym setem otworzy Patryk Wojtanowicz, nasz redaktor naczelny.

ultra

Impreza rozpocznie się o godzinie 23:00. Bilety w cenie 40 zł będą dostępne na bramce – przedsprzedaż nie będzie prowadzona. Więcej informacji na temat imprezy będziecie mogli znaleźć na facebook’owym wydarzeniu.

kalendarz

silesia beats

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?