Organizujemy własną imprezę! Kto wystąpi 16 września podczas pierwszej edycji SOUR?

16 września we wrocławskim klubie Transformator odbędzie się pierwsza edycja naszego autorskiego eventu o nazwie SOUR.

emuze.me

Pięć lat naszej działalności jako Shining Beats minęło jak z bicza strzelił. Przez w sumie już ponad 60 miesięcy, jakie spędziliśmy pod pomarańczową banderą, działo się naprawdę wiele – bo i robiliśmy wiele. Od bieżączki, którą możecie zobaczyć codziennie na naszej stronie internetowej czy social mediach, przez wizyty na masie imprez po nasze imprezy – zarówno wirtualne, jak i te w prawdziwym życiu. O ile tych pierwszych już (miejmy nadzieję) nie będzie, o tyle tych drugich mamy na koncie już dwie – i obie odbyły się pod banderą Polish DJs Chart. Współorganizowany przez nas ranking już dwukrotnie miał swoje rozstrzygnięcie podczas klubowej imprezy. Na tego typu zabawy przyjdzie jeszcze czas pod koniec roku – bo teraz postanowiliśmy pójść zupełnie inną drogą.

Duże postaci polskiego EDMu z innej strony

Jako entuzjaści rzeczy i zjawisk nieoczywistych sami chcieliśmy zrobić wydarzenie, podczas którego artyści kompletnie omijają muzyczne rewiry, z których są najbardziej znani. I w ten sposób powstał koncept imprezy SOUR, której pierwszy (i super byłoby, dyby nie ostatni) epizod odbędzie się już w sobotę 16 września we wrocławskim klubie Transformator.

Podczas tej nocy za deckami staną postaci, które mają na koncie swoje sukcesy na polskiej (ale też międzynarodowej) scenie EDM. Tym razem jednak nie usłyszycie ich największych hitów – na pierwszy plan wyjdzie to, czego zazwyczaj w ich setach nie ujrzycie. Za brzmienia podczas pierwszego epizodu SOUR będą odpowiedzialni Blinders, Skytech, P.A.F.F. oraz LOUD ABOUT US!. Z kolei całe wydarzenie swoim warmupowym setem otworzy Patryk Wojtanowicz, nasz redaktor naczelny.

Impreza rozpocznie się o godzinie 23:00. Bilety w cenie 40 zł będą dostępne na bramce – przedsprzedaż nie będzie prowadzona. Więcej informacji na temat imprezy będziecie mogli znaleźć na facebook’owym wydarzeniu.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?