Laidback Luke i Bassjackers jeszcze w tym miesiącu w Polsce! Kto jeszcze zagra na ORW Festiwal 2024?

ORW Festiwal 2024 reklamuje się jako największe tego typu wydarzenie w Świętokrzyskim. I patrząc na lineup, można dać temu wiarę.

sunrise

W 2023 rok na mapę elektronicznych imprez w naszym kraju powrócił Bałtów, gdzie w latach 2013-18 odbywało się Oficjalne Rozpoczęcie Wakacji. Pierwsza odsłona eventu już pod nową nazwą – ORW Festiwal – została zaplanowana na dwa dni, z czego pierwszy był rapowy, zaś drugi stał pod znakiem EDMu. Pomysł ten najwyraźniej zażarł, ponieważ będzie on kontynuowany w tym roku. Tym samym, w dniach 28 i 29 czerwca na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego znów będzie można liczyć na mocne rapowe nazwiska i jeszcze grubszych elektronicznych headlinerów.

Dwa dni i dwa różne klimaty

Układ tematyczny poszczególnych dni ORW Festiwal 2024 będzie identyczny do tego, co otrzymaliśmy rok temu. Tym samym piątek 28 czerwca będzie dniem rapowym, a sobota 29 czerwca – elektronicznym. Pierwszego dnia wydarzenia wystąpią Słoń, KęKę, PRO8L3M, Polska Wersja, JWP/BC oraz Intruz & OŚF. Można więc stwierdzić, że tegoroczny skład ma więcej “hiphopu w hiphopie” niż ten z edycji 2023.

kalendarz

Dzień później zaś zobaczymy nie jednego, a dwóch zagranicznych headlinerów. Pierwotnie ogłoszony duet VINAI z lineup’u się, niestety, wysypał. Na ich miejsce wskoczył rzadko widziany w Polsce w ostatnim czasie Laidback Luke. Druga EDMowa postać z importu, która wystąpi w Bałtowie, to formacja Bassjackers. Oprócz nich, będzie też polska brygada – a konkretnie DJ Kuba & Neitan, Matt Bukovski, Matys, DJ Driver, Exation, Maddson oraz Tareev.

kalendarz

ORW Festiwal 2024 – bilety

Patrząc na klasę artystów, w dalszym ciągu dostajemy całkiem w porządku relację ceny do jakości. Obecnie jednodniowy bilet na dowolny z dni kosztuje 159 zł, zaś karnet dwudniowy to koszt 219 zł. W dniu imprezy każda z opcji ma podrożeć o 20 zł (odpowiednio do 179 i 239 zł). Swoją wejściówkę możecie nabyć na oficjalnej stronie wydarzenia.

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?