Oto artykuł przypominający, że Tomorrowland nadaje radio, które chcielibyście mieć w Polsce

One World Radio w lutym skończy 4 lata. Włodarze rozgłośni, czyli Tomorrowland, postanowili jednak nie czekać z ogłoszeniem nowej ramówki.

sb

Działania marketingowe warto prowadzi na różnych polach – i dobrze wie o tym chociażby festiwal Tomorrowland. Wśród różnych inicjatyw, które Belgowie realizują wokół swoich imprez, jest także One World Radio. Powstała w 2019 roku rozgłośnia zaczynała od nadawania w internecie jako tymczasowy projekt. Z czasem (i osiągniętym sukcesem) przerodziło się to w stałą rozgłośnię z obecnymi przez niemal cały dzień na antenie prezenterami oraz udziałem czołówki światowego EDMu.

Oprócz codziennych audycji, raz na czas mają miejsce specjalne eventy, takie, jak różnego rodzaju plebiscyty. I tak, słuchacze mieli okazję już wybierać między innymi największe hity festiwalu Tommorowland, topowe ibizowe utwory czy topowe kawałki belgijskich twórców. Na antenie nie brakuje także obszernych relacji z festiwalu Tomorrowland. To wszystko działo się przez ostatnie 4 lata – teraz jednak przyszedł czas na pewne zmiany.

Ramówka naszpikowana taneczną muzyką

Od razu uspokoimy – nie są to zmiany na minus, a wręcz przeciwnie. W ramówce One World Radio pojawi się jeszcze więcej audycji, w które – tak, jak dotąd – zaangażowane będą czołowe aliasy elektronicznej sceny. W poniedziałek o 18:30 – tak jak dotychczas – przedpremierowe single w programie Unreleased będzie prezentować Austin Kramer, były kurator tanecznych playlist Spotify. Później, bo o godzinie 21:00, swoją audycję rozpoczynać będzie MC Stretch, czyli wieloletni gospodarz sceny głównej festiwalu Tomorrowland.

We wtorki o 21:00 będą pojawiać się Laidback Luke oraz M.I.K.E. Push ze swoimi radio shows. Oprócz nich, raz na czas antenę mogą przejmować zaproszone przez redakcję radia wytwórnie, a także młode talenty w serii Future Four.

Środa o 15:00 to z kolei czas na największe klasyki festiwalu Tomorrowland, które przedstawiać będzie Adam K. Natomiast w czwartki o 21:00 na słuchaczy czekać będzie cotygodniowy Tomorrowland Friendship Mix, w którym co tydzień swoją selekcję prezentuje inna postać światowego EDMu.

Najwięcej ma dziać się w piątek. O godzinie 15:00 antenę przejmują siostry NERVO, które – jak dotychczas – będą prezentować listę przebojów Tomorrowland Top 30. Tuż po nich (o 17:00) stery przejmie Adam K w programie “Best Of One World Radio”, a o 18:00 weekend w swojej audycji otwierać będzie Ben Malone, prezenter brytyjskiego KISS FM oraz A&R Armada Music. O godzinie 21:00 na antenie pojawią się radio shows, za które odpowiedzialni będą MORTEN, DJs From Mars, Sunnery James & Ryan Marciano oraz Vintage Culture. Piątkową rozpiskę zamyka o 22:00 Armin van Buuren ze swoim półgodzinnym “Armin’s Weekend Kickoff”.

W weekend rządzić będzie w głównej mierze muzyka i powtórki audycji z tygodnia – z wyjątkiem niedzielnego wieczoru. Wtedy to – konkretnie o 19:00 swoje radio show prezentować będą naprzemiennie Amber Broos oraz Dino Lenny.

Nie tylko w internecie

One World Radio dostępne jest na całym świecie w internecie – ale są kraje, w których możecie posłuchać radia Tomorrowlandu, włączając zwykły odbiornik. W gronie szczęściarzy znajdują się mieszkańcy Majorki, Ibizy oraz… Rumunii. W wakacje 2021 roku doszło bowiem do rebrandingu radia Vibe FM, i od tamtego momentu One World Radio można słuchać w Bukareszcie oraz pięciu innych rumuńskich miastach. Oprócz tego, stacja dostępna jest w Belgii, Holandii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i na Malcie za pośrednictwem radia cyfrowego w standardzie DAB+. My, Polacy, takiego szczęścia niestety nie mamy. Cóż, może kiedyś doczekamy się następcy świętej pamięci Planety FM…

sb

Total
22
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?