Tomorrowland otwiera radio internetowe. Armin van Buuren i NERVO z własnymi audycjami!

Celebracja piętnastej edycji madness trwa cały czas – w sieci ruszyła rozgłośnia radiowa festiwalu Tomorrowland. Atrakcji dla fanów EDM nie zabraknie!

silesia beats

Sezon imprezowy zbliża się naprawdę wielkimi krokami. Nieodłącznym elementem oczekiwania na wielkie festiwale są emocje związane z kolejnymi ogłoszeniami artystów zakontraktowanych na rozmaite EDMowe wydarzenia. Na ten moment znamy praktycznie wszystkich artystów zabookowanych na Ultra Music Festival, poznaliśmy także wiele nazwisk z lineupów takich imprez, jak Creamfields czy Tomorrowland.

Skoro jesteśmy przy belgijskim festiwalu – na ichniejszych mediach społecznościowych w ubiegły piątek pojawiło się tajemnicze wideo:

silesia beats

I tak, macie rację – na pierwszy rzut oka wiele się z niego nie dowiadujemy. Jednak czym byłby EDMowy internet bez dociekliwych fanów muzyki, przed którymi nic się nie ukryje? Większość podejrzewała, że może być to zapowiedź występu Swedish House Mafii – na Twitterze wręcz na wyścigi wyłapywano szczegóły, mogące zwiastować powrót legendarnego trio. Jak się okazało – niepotrzebnie.

Pod koniec filmiku, w okolicach 9 sekundy pojawia się bardzo niewyraźnie logo “One World Radio” w tle, które szybko znika.

ultra

Wczoraj, podczas livestreama na kanałach social media eventu, wszystko stało się jasne. Otóż w miejscu, gdzie już za pięć miesięcy rozpocznie się jubileuszowe madness, została zainaugurowana działalność One World Radio – rozgłośni radia internetowego festiwalu.

Emisję rozpoczęto od piętnastominutowego występu na żywo Steve’a Aoki’ego, któremu towarzyszyły pierwszorzędne walory wizualne – malownicze krajobrazy belgijskiego Boom, a także wielki balon z logo Tomorrowland dosłownie kilkadziesiąt metrów za miejscem, w którym grał DJ.

Podczas streamu pojawili się także Adam K, Camille Pollie i Valerie Wynants – prezenterzy rozgłośni. Camille będzie gospodarzem “Daybreak Sessions” w dni powszednie między 7 a 12. Valerie, performerka i tancerka Tomorrowland, poprowadzi weekendową odsłonę porannej audycji (emisja między 8 a 12), zaś twórca “Need To Feel Loved” będzie gospodarzem “Unite Forever” – popołudniowej audycji, e której będą pojawiać się specjalni goście, a także sety DJskie na żywo. W piątkowe popołudnie stery przejmie Armin van Buuren, natomiast w sobotni wieczór trzydziestkę utworów wybranych przez słuchaczy w ramach TOP 30 Chart przedstawią siostry NERVO. Przy okazji – już teraz możecie oddać głos na swój ulubiony numer – wśród propozycji reprezentanci polskiej sceny klubowej – Catz n Dogz oraz Matthew Hill!

kalendarz

One World Radio jest dostępne na stronie internetowej, a także za pośrednictwem mobilnej aplikacji Tomorrowland. My sprawdzamy już jakiś czas tą rozgłośnię i naprawdę jesteśmy pod wrażeniem muzycznej selekcji, dlatego jak najbardziej polecamy!

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?