Wanna some Kentucky Fried Chicken? Otsochodzi z nowym, trapowym singlem pt. “KFC”

Otsochodzi prezentuje drugi już numerem z płyty “Tarcho Terror”. Tym razem jest to solowe i mocno trapowe “KFC”.

PDC

Otsochodzi to bez wątpienia jedna z najważniejszych postaci na polskiej scenie rapowej młodego pokolenia. Pomimo spadku popularności na przełomie 2019 / 2020, raper nie dawał o sobie zapomnieć między innymi dzięki udanemu projektowi OIO wspólnie z Okim i Young Igim na którym pokazał, że wciąż umie w rap i potrafi to zrobić z klasą. To właśnie z tego projektu podchodzą takie hitowe single jak “Worki w Tłum”, “Amerykańskie Teledyski” czy “Moonwalk”.

Ponad miesiąc temu Miłosz zaczął zapowiadać jego czwarty długogrający krążek “Tarcho Terror”, który już od zeszłego roku stał się jego znakiem rozpoznawczym, z którym fani mocno się utożsamili. W końcu 26 maja w sieci pojawił się pierwszy singiel zapowiadający album – “WWA Melanż” na którym udzielił się Oskar z duetu PRO8L3M. Beat w ostatnio popularnej phonkowej stylistyce to praca SHDOWa – czołowego polskiego producenta rapowego, którego docenił sam Timbaland!

emuze.me

Teraz Otsochodzi uraczył nas drugim już numerem – tym razem solowym “KFC”. Trapowy sound prosto z Louisiany, klasyczna przewózka prosto z Tarchomina i vibowanie z kurczakami w kuchni z ziomalami – czego chieć więcej! Tak można najprościej opisać to, co Młody Jan przygotował dla swoich fanów, którzy są zaskoczeni w jak pozytywny sposób Jano ewoluował od melodyjnych trapów i melancholijnych brzmień rodem z “Nowego Koloru” czy “Miłości” do tego co obecnie wypuszcza warszawski raper.

Album będzie miał swoją premierę już w sierpniu, a limitowany preorder można zamówić pod tym linkiem.

PDC

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?