Otwarcie klubu X-Demon w Poznaniu jeszcze w tym roku?

Jeden z topowych DJów i producentów z naszego kraju wpisał w swoje tour dates występ w X-Demon Poznań zaplanowany jeszcze na ten rok.

kalendarz

X-Demon to sieć klubów, która swoje lokale posiada między innymi w Zielonej Górze czy Wrocławiu, gdzie co jakiś czas bookowani są międzynarodowi artyści ze sceny EDM. Teraz sieć planuje swój kolejny lokal w samym centrum Poznania. Już kilka dni temu pisaliśmy o pierwszych posunięciach bookingowych – w lutym przyszłego roku wystąpi bowiem DJ Kris.

Nowy gracz na wielkopolskim rynku

Będzie to kolejny lokal w stolicy Wielkopolski, na który szczególną uwagę powinni zwrócić fani muzyki elektronicznej. Zapowiada się więc wyjątkowa walka o klienta, tym bardziej że – według tego, co znaleźliśmy w sieci – lokal ma się znajdować w tym samym budynku co Pacha Poznań. Już jakiś czas temu na Facebooku oba kluby poprzez swoje fan page “weszły w dyskusję” odnośnie dokładnego adresu X-Demona.

emuze.me

Sprostowania odnośnie podanego adresu przez nowy klub przy ul. Paderewskiego 10 do dziś nie ujrzeliśmy, lecz, jak podaje Głos Wielkopolski, wejście do X-Demona ma znajdować się przy ul. Sierockiej 10, czyli bocznej ulicy od Paderewskiego.

Otwarcie w tym roku

Dokładnej daty otwarcia i dokładnego adresu nowego lokalu jeszcze nie znamy. Mimo to możemy przypuszczać, że będzie mieć to miejsce jeszcze w tym roku. Wskazuje na to chociażby rozpiska występów Adama Skrzypca aka I.GOT.U. Wynika z niej, że “Wujaszek” zagra w poznańskim klubie już 20 grudnia.

ultra

Będzie to impreza z okazji otwarcia klubu, czy może klub otworzy swoje drzwi dla klientów trochę wcześniej? Na konkrety musimy jeszcze chwilę poczekać.

foto: X-Demon Wrocław

emuze.me

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?