W Poznaniu powstaje nowy klub sieci X-Demon. Już wkrótce wystąpi tam DJ Kris!

Poznański X-Demon nie został jeszcze otwarty, a my znamy już gwiazdę jednej z kolejnych imprez. 22 lutego wystąpi tam DJ Kris – twórca Sunrise Festival.

kalendarz

Poznańska scena klubowa od wielu lat cechuje się różnorodnością. Swoje miejsce znajdą zarówno fani bardziej komercyjnych klimatów, jak i ci wymagający słuchacze. Na tym bardzo konkurencyjnym rynku wyrasta jednak nowy gracz, znany już z innych miast na zachodzie Polski.

Nowy klub w Poznaniu

Chodzi rzecz jasna o sieć klubów X-Demon, która swoją sławę zdobyła dzięki klubom w Lesznie, Pile i Zielonej Górze. W międzyczasie otwarto klub we Wrocławiu, co było tylko początkiem rewolucji. Pilska i lesznieńska lokalizacja zostały zamknięte, zaś właściciele zasygnalizowali jasno – czas na przenosiny do Poznania.

emuze.me

Lokal będzie mieścił się przy ulicy Paderewskiego 10, czyli tam, gdzie od 6 lat prowadzony jest klub… Pacha Poznań. Oznacza to jedno – mocną walkę o klienta, do której X-Demon przygotowuje się solidnie. Może o tym świadczyć zarówno wystrój, którym włodarze postanowili pochwalić się na Facebooku…

…jak i działania bookingowe. Nie znamy jeszcze daty otwarcia przybytku, a już została ogłoszona jedna z kolejnych imprez.

ultra

Zakończenie karnawału z twórcą Sunrise Festival

Podczas zamykającego karnawał wydarzenia wystąpi cieszący się sporą popularnością wśród wielkopolskich klubowiczów DJ Kris. Twórca Sunrise Festival przyzwyczaił słuchaczy do tego, że lubi grać klasyki znane z kołobrzeskiej imprezy. Tego samego możemy się spodziewać 22 lutego 2020 roku w poznańskim klubie X-Demon.

Nie jest to jego jedyna impreza w najbliższym czasie. 10 listopada w Kołobrzegu odbędzie się specjalny event z dawno niegranymi klasykami. Na zaplanowaną trzy tygodnie później andrzejkową imprezę na poznańskim Starym Dworcu PKP zostały wyprzedane wszystkie bilety. Natomiast tuż po świętach Kris odwiedzi klub X-Demon, tyle że we Wrocławiu.

Na ten moment nie znamy większej ilości szczegółów na temat tej imprezy. Podobnie jest – jak już wspomnieliśmy – z imprezą otwarcia. Jednak możemy być pewni jednego – nowe miejsce na poznańskiej mapie klubowej może sporo namieszać. A na większej konkurencji praktycznie zawsze korzysta nie kto inny, jak klubowicz.

kalendarz

https://www.youtube.com/watch?v=tgpJUwwqWhg

foto: Gromysz

emuze.me

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?