OVSKY po dwóch latach powraca do uniwersum HEXAGONu. Sprawdzamy “Feelings”

Polski producent powraca do wytwórni, którą zarządza Don Diablo. Oto jego najnowszy kawałek, zatytułowany “Feelings”.

PDC

Trzy lata temu poznaliśmy twórczość Piotrka Ostrowskiego, młodego producenta o pseudonimie OVSKY. Jego charakterystyczny styl niejednokrotnie określaliśmy jako świeży. W ciągu ponad tysiąca dni od pierwszej wzmianki na jego temat na naszych łamach, jego sound nie stracił swojej głównej cechy, co w międzyczasie zostało docenione między innymi przez ikoniczną wytwórnię Monstercat. Polak miał okazję wydawać tam kilkukrotnie – ostatni raz w 2022 roku.

Od tamtego momentu Piotrek wydał jeszcze kilka numerów. W głównej mierze ukazały się one własnym sumptem, oprócz niedawnego “Nothing To Lose”, które zasiliło katalog labelu Future House Music.

emuze.me

OVSKY powraca do HEXAGONu

Po dwóch miesiącach od tamtego kawałka przyszedł czas na coś nowego. Najświeższa propozycja OVSKY’ego to dla niego z pewnością nie byle co. Warszawski twórca numerem “Feelings” powraca bowiem do uniwersum wytwórni HEXAGON. Nowość Polaka ukazała się nakładem dość nowego, bo uruchomionego na początku czerwca sublabelu o nazwie MINUTE TO MIDNITE.

Sam numer nie powinien być raczej zaskoczeniem dla nikogo, kto uważnie śledzi twórczość Piotrka. Niezależnie od tego, w jakim stylu wydawany jest kawałek, to od samego początku wiadomo, kto za nim stoi. I słychać to także tutaj. “Feelings” jest jednym z szybszych utworów tego producenta, ale w dalszym ciągu wszystko jest w zgodzie z estetyką, jaką mogliśmy usłyszeć w poprzednich propozycjach. A właśnie tego typu chillowych i pozytywnych propozycji – bo w takim klimacie osadzony jest nowy singiel OVSKY’ego – potrzeba nam obecnie naprawdę sporo.

PDC

“Feelings” możecie odsłuchać poniżej.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?